Львів планують очистити від сміття до четверга, - ЛОДА

Станом на сьогодні, 10 липня, на території міста Львова переповненими залишаються ще 56 сміттєвих майданчиків. Прибрати їх та очистити місто від непотребу остаточно планують до 13 липня.

Про це сьогодні під час апаратної наради ЛОДА повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Назарій Романчук, передає кореспондент «Вголосу».

«За очищення цих 56 майданчиків відповідає компанія «АВЕ-Львів». Решта перевізників працює у звичному режимі. При чому на сьогодні є тенденція до збільшення вивозу сміття за добу, - зазначив Назарій Романчук.

Також за його словами, сьогодні ЛМР має здійснити інвентаризацію та подати в ЛОДА точну інформацію щодо кількості заповнених сміттям майданчиків. Адже вчора у департаменті ЖКГ ЛОДА виявили неточності в інформації з міськради. Зокрема, деякі майданчики, які в ЛМР включили до списку заповнених, насправді були чистими, і щодо цього є фотофіксація, а деяких не існувало взагалі. Відтак вже сьогодні інформацію міста та області мають синхронізувати остаточно.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram