Речник «Львівелектротрансу» про інфаркт у чоловіка через переповнений тролейбус: «Нам нічого не відомо»

У Львові сьогодні, 16 квітня, у чоловіка в переповненому тролейбусі №2 стався інфаркт. Натомість у «Львівелектротрансі» кажуть, що їм про цю подію нічого невідомо.
Парад тролейбусів  у Львові, 8 травня 2016 року. Фото: Вголос Парад тролейбусів у Львові, 8 травня 2016 року. Фото: Вголос

Про це у Facebook написав Володимир Пасіка.

«Сьогодні зранку, в стабільно переповненому тролейбусі №2, через те, що там була велика кількість людей і майже не було свіжого повітря, у чоловіка стався інфаркт. Чоловіка я і ще один парубок витягнули на зупинці і пробували протримати до приїзду швидкої в умовно притомному стані. Дуже пощастило, що вдалося зловити на вулиці швидку, яка стояла в пробці і власне дядька одразу забрали в лікарню. Недавно у Львові підняли ціну на проїзд до 5 грн в громадському транспорті, тільки якість перевезення при тому залишається дном», - написав Володимир Пасіка.

У коментарі кореспонденту «Вголосу» Володимир Пасіка уточнив, що чоловіку стало погано перед зупинкою на вулиці Бандери.

У прес-службі ЛКП «Львівелектротранс» кореспонденту «Вголосу» повідомили, що їм нічого не відомо про інфаркт у тролейбусі

«Нам про це нічого не відомо. Ніхто з водіїв нам це не міг підтвердити», - сказав  начальник відділу інформації і зв'язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар. 

Нагадаємо, у Львові з 16 квітня  підняли вартість проїзду в електротранспорті.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram