Львівщина дівчат які влаштували пяну вечірку на кладовищі не каратимуть ФОТО

Львівщина: дівчат, які влаштували п'яну вечірку на кладовищі, не каратимуть (ФОТО)

14.11.2017 13:18
Фото: соцмережі
Фото: соцмережі
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
У м. Новояворівськ Яворівського району Львівської області троє 15-річних дівчат влаштували п'яну вечірку на кладовищі. Як виявилось, школярки з благополучних родин.

Про це повідомляє ТСН.

«Дівчата – місцеві жительки. Вони навчаються в 10-му класі, але в різних школах. У школах говорять, що вони багато прогулювали, хоча задатки до навчання у них є. Вчителі дивуються, як діти з хороших сімей могли таке зробити. У однієї з дівчат мати зараз у Польщі, її батько був у нічній зміні на роботі, коли дочка пішла на кладовище з подругами», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці ознак злочину в діях молоді не бачать. «Немає ознак вандалізму. Могила неушкоджена. У їхніх діях вбачається неналежне виконання батьками своїх обов'язків», – пояснила старший інспектор ювенальної превенції Новояворівського відділу поліції Оксана Давид.

Оскільки жодної заяви про наругу над могилами в поліцію не надійшло, неповнолітніх дівчат не каратимуть. З їхніми батьками проведуть профілактичну бесіду, щоб ті ретельніше слідкували за своїми дітьми.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram