Львівщина та Підкарпатське воєводство спільно готуватимуться до Євро-2012

Львівщина та Підкарпатське воєводство узгодять підготовку та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Як повідомляє прес-служба ЛОР, про це йшлося  під час зустрічі представників Львівської облради з делегацією Підкарпатського воєводства, яка перебуває з візитом на Львівщині 14-15 липня.

У складі польської делегації: голова комісії з питань транскордонної співпраці, туризму та промоції регіону Сеймику Мечислав Мязга, заступник голови комісії з питань транскордонної співпраці, туризму та промоції регіону Мечислав Тофільський, генеральний секретар товариства „Єврорегіон Карпатський Польща” Давід Лясек.

Сьогодні у Львівській обласній раді гостей привітав голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник і зазначив, що до цієї зустрічі у Львівської обласної ради та Сеймику Підкарпатського воєводства були наміри про співпрацю та певні напрацювання. Ще попередники підписали Протокол намірів про співпрацю. Теперішній час свідчить про те, що ми повинні робити реальні кроки для співпраці.  Це дуже важливо для двох територій.

Делегація Сеймику Підкарпатського воєводства взяла участь у засіданні робочої групи Львівської обласної ради та Сеймику. Від Львівської обласної ради у складі робочої групи працювали: голова постійної комісії з питань інвестиційної діяльності та транскордонної співпраці Йосип Хром’як, голова постійної комісії з питань планування території, містобудування, архітектури та містобудування Валерій Калинюк, постійний національний  представник України в Карпатському Єврорегіоні Володимир Горбовий.

На засіданні були озвучені спільні для двох територій питань, які обговорять як на сесії Львівської обласної ради, так і Сеймику Підкарпатського воєводства. 

Зокрема начальник управління міжнародного співробітництва Львівської ОДА Лев Захарчишин доповів про будівництво пунктів пропуску на українсько-польській ділянці кордону.

 Начальник головного управління архітектури, містобудування та просторового розвитку ЛОДА Степан Лукашик поінформував про узгодження підготовки і проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року на рівні Львівської області та Підкарпатського воєводства. Начальник відділу транскордонного співробітництва Інституту регіонального дослідження НАН України Надія Мікула розповіла про доцільність розробки та затвердження Стратегії транскордонного та міжрегіонального співробітництва Львівської області (Україна) та Підкарпатського воєводства (Республіка Польща),

Ці питання обговорювалися членами робочої групи з української та польської сторін і стали основою документу, який підписали голови двох комісії після робочого засідання - Протоколу намірів про співпрацю між Львівською обласної радою та Сеймиком Підкарпатського воєводства з питання проведення засідань сесії та сеймику.

Такі засідання планується провести у четвертому кварталі цього року.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram