Львівська міська рада на умовах лізингу до кінця року купить 150 автобусів

Львівська міська рада на умовах лізингу до кінця року купить 150 автобусів

Депутати Львівської міської ради погодили закупівлю 150 автобусів на умовах фінансового лізингу. За словами міських чиновників, цей транспорт повинен обслуговувати комунальні маршрутні перевезення у Львові.

За відповідне рішення сьогодні, 22 березня, проголосувало 42 депутати Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Приватні перевізники на ринку громадського автомобільного транспорту не спроможні забезпечити ринок необхідною кількістю транспортних засобів. При цьому вони не дотримуються графіків руху та не виконують необхідний обсяг транспортної роботи, а їхній рухомий склад тривалий час не оновлювався. Закупівля автобусів на умовах фінансового лізингу дасть можливість оперативно поповнити комунальний парк рухомого складу новими транспортними засобами у кількості, необхідній для задоволення потреби», – сказала директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Ухвалою депутати ЛМР затвердили умови фінансового лізингу, а це:

1. Предмет лізингу – 150 автобусів пасажиромісткістю не менше 100 осіб.

2. Термін поставки автобусів: до 31.12.2018.

3. Строк лізингу – 36 місяців від дати, визначеної у договорі.

4. Вартість предмета лізингу – не більше 800 млн. грн.

5. Відсоткова ставка за користування лізингом – не більше 18% річних у гривнях.

6. Розмір та строки сплати лізингових платежів – щомісячно рівними частинами відповідно до умов договору лізингу.

Як писав «Вголос», депутати Львівської міської ради погодили плани міських чиновників, які хочуть взяти кредит у розмірі 15 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку для ЛКП «Львівелектротранс». Це потрібно, щоб придбати 50 тролейбусів.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram