Львівська міська рада заборгувала «Електрону» 40 млн грн

Львівська міська рада заборгувала підприємству «Електрон» 40 мільйонів гривень.
Нові автобуси виробництва заводу Електрон у Львові, 25 травня 2016 року. Фото: Вголос Нові автобуси виробництва заводу Електрон у Львові, 25 травня 2016 року. Фото: Вголос

Про це під час сесії Львівської міської ради заявив Андрій Садовий, коментуючи транспортний колапс у Львові, передає кореспондент «Вголосу».

«Є заборгованість перед «Електроном» у розмірі 40 млн грн. За виділення їм 20 млн грн маємо проголосувати сьогодні. У подальшому «Електрон» готовий розпочати випуск автобусів середньої місткості. Їх виготовлення вони планують розпочати з наступного року. До 2020 мають на 70% оновити весь автопарк громадського транспорту у Львові», – похвалився мер Львова.

У жовтні цього року Львівська міська рада планує провести новий конкурс на пасажирські перевезення, оскільки попередні були оскаржені у судах.

Також Садовий порадив львів'янам самостійно вирішувати з перевізниками проблему із маршрутками у Львові, які не виїжджають на рейси.

«Ми не можемо розірвати з ними угоди, бо тоді ніхто не їздитиме на цих маршрутах, оскільки це нерентабельно», – пояснив львівський градоначальник.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram