Львівська облрада закликає надати військовим капеланам статус учасників бойових дій

8 листопада 2016 року за пропозицією депутата-свободівця Михайла Нискогуза Львівська обласна рада звернулася до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою прирівняти діяльність у районі ведення бойових дій військових капеланів до статусу учасника бойових дій.

Із таким клопотанням до фракції ВО «Свобода» звернулася голова Об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех.

«Упродовж багаторічної історії Української Держави інститут церкви здійснював підтримку у державотворчих починаннях українців. І сьогодні підтримка церковних служителів українських вояків на східному фронті держави є вкрай важливою, адже «заберіть у війська душу, і воно втратить тіло». Проте, багато військових капеланів побоюються, що держава не буде опікуватися ними в разі непередбачуваних обставин, а тому їхня кількість в зоні ведення бойових дій за останній час суттєво зменшилася», - наголосив голова міжфракційного об’єднання бійців АТО у Львівській обласній раді свободівець Михайло Нискогуз.

Зважаючи на вищезазначене з ініціативи фракції від ВО «Свобода», Львівська обласна рада звернулася до  Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою врегулювати на законодавчому рівні питання соціального захисту священнослужителів, тобто прирівняти їхню діяльність у районі ведення бойових дій до статусу учасника бойових дій.

 

 

 

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram