Депутати Львівської ради від ВО “Свобода” вимагають підвищити заробітну платню для вчителів.

Про це під час сесії Львівської міської ради заявила депутат від ВО “Свобода” Мар’яна Батюк, передає кореспондент “Вголосу”.

“В Україні відбулися протести освітян. Основні їхні вимоги — встановити з 1 січня 2019 року мінімальний рівень оплати праці не нижче 7 700 гривень, відповідно до норм вітчизняного законодавства та міжнародних конвенцій; не допустити підвищення цін на природний газ, а також тарифів на електроенергію та житлово-комунальні послуги для населення; забезпечити в Державному бюджеті України на 2019 рік належні видатки на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист і розвиток галузей економіки. Нинішній рівень заробітньої плати та забезпечення освітян в Україні є таким, що ставить під загрозу реальну можливість молодих українців отримувати належну освіту, а самим освітянам — банально себе прогодувати”, — сказала вона.

Депутат від ВО “Свобода” завила, що під час гібридної війни з ворогом не інвестувати кошти у освіту — це шлях до поразки.

“Зважаючи на це, ми, депутати Львівської міської ради, вимагаємо забезпечити належний рівень фінансування потреб освітян та у повному обсязі виконати вимоги професійніх спілок”, — пояснила вона.