Львівські депутати затвердили на сесії облради Порядок підготовки та прийняття проектів регуляторних актів

Львівські депутати затвердили на сесії облради Порядок підготовки та прийняття проектів регуляторних актів

Порядок підготовки та прийняття проектів регуляторних актів у Львівській обласній раді регламентує діяльність обласної ради та її органів в процесі підготовки, прийняття, відстеження результативності і перегляду регуляторних актів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

У межах планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів обласна рада готує та затверджує план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік не пізніше 15 грудня, повідомили у прес-службі облради.

Відтак відповідальний підрозділ ради або відповідальна посадова особа ради до 1 грудня поточного року узагальнює пропозиції розробників регуляторних актів до плану діяльності та подає сформований проект такого плану на наступний рік профільній постійній комісії ради. В свою чергу комісія розглядає узагальнені пропозиції до проекту плану діяльності на найближчому своєму засіданні та в разі відсутності зауважень погоджує його для внесення та розгляду на пленарному засіданні ради. 

Обов’язковими умовами для здійснення регуляторної діяльності є:

- проведення аналізу регуляторного впливу проектів регуляторних актів,

- оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій,

- одержання висновків й пропозицій щодо проекту регуляторного акта,

- відстеження результативності та звітування про здійснення
державної регуляторної політики,

- одержання погодження Державної регуляторної служби України. 

«Приємно констатувати, що Львівська обласна рада однією з перших затвердила порядок прийняття регуляторних актів. Ухвалене депутатами рішення сприятиме врегулюванню відносин між органами влади та підприємництвом, не допустить прийняття економічно недоцільних та неефективних рішень, зменшить вплив чиновників у діяльність суб’єктів господарювання та усуне перешкоди для розвитку господарської діяльності Дякую усім, хто долучився до розробки цього порядку, а саме спеціалістам та експертам USAID, УКУ, Фонду Східна Європа та Львівського регуляторного ХАБу», - зазначив голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Андрій Ковч.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram