Львівські меценати заснували стипендію юній піаністці з Криму

Українська організація «Союз пекарських центрів» заснувала річну стипендію для 12-річної піаністки з Криму Христини Михайліченко. Львівські меценати вирішили підтримати виконавицю після різдвяного концерту «Святковий вечір із роялем», який відбувся 17 січня у Львові.

Про це Крим.Реалії розповіла мама музикантки Наталя Михайліченко.

Того вечора Христина Михайличенко відіграла благодійний концерт, на зібрані кошти активісти придбали необхідну техніку й медикаменти для воїнів української армії на Донбасі.

«Концерт вийшов по-дорослому натхненним, після люди не хотіли розходитися, висловлювали свою вдячність. Ми живемо в світі, де людей не готують до того, наскільки може бути прекрасною класика і як нею можна наповнюватися. Того вечора це сталося й через деякий час організатор концерту повідомила про те, що люди проявили бажання допомогти Тіні в навчанні», – розповіла Наталя.

Організатором благодійного концерту виступили львів'яни з Криму Оксана Новікова й Микола Головко, вони за свій рахунок привезли з Києва інструмент, завдяки якому вдалося домогтися кращого звучання концерту.

Після того виступу ще одна група підприємців підтримала кримчанку засобами на навчання.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm