Львівські музеї розкриють свої секрети у Міжнародний день музеїв

Львівські музеї розкриють свої секрети у Міжнародний день музеїв

Понад 25 львівських музеїв вже від завтра розкриватимуть відвідувачам свої секрети. 18 травня у Львові стартує Міжнародний день музеїв. Цьогоріч його меседж - «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».

Про це розповіла під час прес-конференції з нагоди Міжнародного дня музеїв головний спеціаліст відділу маркетингу туристично-інформаційної інфраструктури ЛКП «Центр розвитку туризму м. Львова» Віра Яворська у середу, 17 травня, передає кореспондент «Вголосу».

«Упродовж 18-31 травня понад 25 музеїв м. Львова приготували для своїх відвідувачів особливу програму, що розкриє приховану, дещо замовчувану історію музею та видатних його особистостей, - зазначила Віра Яворська. - Зокрема, можна відвідати спеціалізовані тематичні екскурсії, мистецькі вечори, презентації, лекції, інтерактивні майстер-класи, оглянути експозиції».

За її словами, програма припаде до душі як дорослим, так і дітям. Щоб стати учасником заходів, варто попередньо зареєструватися за телефоном музею. Є події і без реєстрації. Детально із заходами, які пропонують львівські музеї, можна ознайомитись тут.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram