«Львівській політехніці» можуть присвоїти ім’я Бандери

Група викладачів Національного університету «Львівська політехніка» виступили із пропозицією присвоїти своєму університету ім’я Степана Бандери.

Про це йдеться в заяві опублікованій на сайті ВНЗ

«Найвища цінність кожної нації – не її мистецтво й не технічні знання, а свобода, тому борці за свободу користуються найбільшою повагою й мають найвищий авторитет у світі. Для нас, працівників і студентів Львівської політехніки, є великою честю й гордістю ходити тими самими коридорами, сидіти в тих самих аудиторіях, де колись ходив і сидів провідник української нації. Що ж стосується інших видатних українських науковців і педагогів, які працювали у Львівській політехніці в різні часи, то їхніми іменами треба називати інститути й кафедри нашого університету, що сприяло б піднесенню авторитету української науки, розширенню ерудиції студентів, їхньому патріотичному вихованню», - йдеться в заяві.

Зазначимо, що головний корпус «Львівської політехніки» знаходиться на вул. Степана Бандери. Останній, у 1928-33 рр., вчився у цьому навчальному закладі на агрономічному відділі.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram