Львівську ОДА пікетуватимуть через знищення дитячих турбаз та інтернатів

Львівську ОДА пікетуватимуть через знищення дитячих турбаз та інтернатів

Сьогодні, 25 вересня, о 12 годині активісти, які виступають за збереження дитячих турбаз та інтернатів, пікетуватимуть Львівську ОДА.

Про це повідомили у спільноті «Батьківська рада Львівщини».

На думку активістів, обласне керівництво своїми діями намагається знищити дитячі турбази та інтернати для дітей з вадами.

«За адресою Винниченка, 18, біля приміщення Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради відбудеться акція протесту щодо збереження дитячих туристичних баз відпочинку Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді, півсотні туристично-спортивних та туристично-краєзнавчих гуртків, а також козацько-лицарського виховання.

Також буде акція протесту щодо недопущення знищення інтернатів для дітей з вадами. Громада просить приєднатись до акції протесту заради дітей!», – йдеться у повідомленні.

Як писав «Вголос», у п'ятницю, 22 вересня, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк заявив, що керівників комунальних закладів, котрі не виконують належним чином свої обов'язки, потрібно змінювати.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm