Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Як поінформував Валентин Харлов,керуючий справами Львівської обласної ради, облрада та програма «ТІКА» спільно розпочали здійснювати реконструкцію двоповерхового приміщення Львівського геріатричного пансіонату (вул. Медової Печери, 71).

«Турецька програма ТІКА інвестує в геріатричний пансіонат маже 12 млн грн, а облрада вже виділила – 4,8 млн грн. Це великий інвестиційний проект, який передбачає повну реконструкцію: заміну вікон, дверей, інженерних мереж, проведення внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт, закупівлю ліжок, обладнання тощо. Ми щиро вдячні нашим партнерам за співпрацю!», – розповів Валентин Харлов.

Варто додати, що здати приміщення Львівського геріатричного пансіонату в експлуатацію планують до нового року. Він буде розрахований на 120 місць для осіб похилого віку.

Зазначимо, що ТІКА – турецьке агентство зі співробітництва та координації (ТІКА) – є державною структурою, підпорядкованою Раді Міністрів Республіки Туреччина, яка відповідає за координацію та надання міжнародної технічної допомоги.

ТІКА співпрацює через 58 координаційних офісів із більш ніж 170 країнами світу та здійснює допомогу з метою розвитку. ТІКА здійснює проекти та програми на території України з 1997 р.

Пріоритетним напрямом для ТІКА в Криму було сприяння інтеграції кримських татар, які повернулись до історичної батьківщини, у культурне, освітнє та економічне життя півострова.

Нагадаємо, що в січні 2018 року в Львівському геріатричному пансіонаті усунули 95% недоліків, які виникли через неналежний пожежний стан у закладі. Відтак пансіонат, який внаслідок цих недоліків могли закрити 31 січня цього року, продовжив своє існування.

4561425200_IMG_8883

Процес підписання меморандуму про початок ремонту Львівського геріатричного пансіонату.