Петро Писарчук сподівається, що проект зможе охопити максимальну кількість учнів з усіх шкіл Львова. «Сьогодні Золочівський замок став окрасою не лише Львівщини, а й цілої України, – зазначив Петро Писарчук. – Треба вдихнути у нього нове життя через враження та емоції наших дітей. Впевнений, кожен, хто побачить велич перлини замкової архітектури, відчує гордість за те, що родився і живе на цій землі. На жаль, не кожна сім’я може дозволити такі подорожі, саме тому і реалізовується цей проект».

«Часто в пошуках незабутніх вражень ми блукаємо світами. Та не знаємо, що поруч є пам’ятки, якими може гордитись кожен українець», – каже Борис Возницький, директор Львівської галереї мистецтв, Герой України.

За його словами, реставрація знищеного замку здавалась безнадійною для багатьох і тривала чимало років. У 1990-х за сприяння діаспори з Канади та США розпочали перші роботи. Однак коштів катастрофічно не вистачало. 2002 року провідним спонсором реставрації став народний депутат України Петро Писарчук. За його кошти виконано найбільш затратні роботи, зокрема, відновлено Великий і Китайський палаци, фасади та равелін.

«Саме тому під час урочистого відкриття палацу як сказав: в Україні є дві людини, яких турбує культура, – це Президент та Писарчук, – зазначив Борис Возницький. – Запрошую усіх відвідати чудовий Золочівський замок разом зі своїми дітьми, рідними та друзями, спізнати незабутнього відчуття гордості за те, що ми – Українці!».