Львів’яни домоглись зупинки будівництва на вул. Пулюя, яке вважають незаконним (ФОТО)

19.06.2014 22:00
Зображення 1 / 13 Використовуйте клавіші для перегляду
У Львові кілька сотень мешканців будинків на вул. Пулюя сьогодні домоглися призупинення будівництва житлового комплексу, яке вважають незаконним.

Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Мешканці будинків, які розташовані поруч з територією на вул. Пулюя 32-33, де відбувається будівництво житлового комплексу в рамках проекту «Набережний квартал», прийшли на зустріч із представниками ГО «Розвиток громади». В результаті зустрічі було вирішено тимчасово зупинити будівельні роботи на майданчику.

Люди переконані, що генпідрядник, яким є ТзОВ «Екскомбуд», не має права проводити роботи на вул. Пулюя, оскільки з ними не проводили жодних консультацій, а також не надали жодних документів, які доводять законність будівництва. Крім того, мешканці сусідніх до будівельного майданчику будинків стверджують, що через роботи не можуть спокійно жити, постійно наражаються на небезпеку.

Зокрема одна із сусідок нової забудови Наталія Гуцуляк розповіла, що роботи на об’єкті проводять цілодобово. Також під будівельний майданчик забрали територію біля будинків і навіть частину дороги.

«Наш будинок через ці роботи дає тріщину. Також тут є підземні порожнини, на яких будувати взагалі не можна. Львівські будівельні компанії відмовлялися від будівництва, бо порахували, що укріплення території буд новим будинком обійдеться дуже дорого, вартість квадратного метра у новобудові зважаючи на це буде надзвичайно високою, а отже проект не буде рентабельним. Насторогу викликає те, що чужа компанія вирішила тут реалізовувати проект і ціни є підозріло низькими. Вже можна здогадатися, що роботи тут проводять із порушеннями», – переконана жінка.

Вона додала, що через будівництво постійно страждають люди, оскільки будівельники працюють цілодобово, зайнявши надто багато прибудинкових територій.

«У мене маленька дитина, з якою тепер і вийти погуляти нікуди. Нещодавно мене мало не збила машина, бо на дорогах стоять крани, які загороджують проїжджу частину. Вони зайняли тротуари, по яких ходили люди», – розповіла Наталія Гуцуляк.

Варто зазначити, що будівництво відбувається надзвичайно швидкими темпами. Лише на початку травня на вул. Пулюя почали ставити огорожу навколо будівельного майданчика, а вже зараз там вирито величезний котлован, залито фундамент і збудована частина комплексу.

Люди кажуть, що зверталися у різні інстанції (міліцію, міську раду, громадські організації), однак ніхто не реагує на їх скарги.

Юрист ГО «Розвиток громади» Юрій Татомир зазначив, що разом із колегами вивчає законність будівництва комплексу на вул. Пулюя лише кілька днів. Однак, експертам вже вдалося з’ясувати, що Декларація на початок виконання будівельних робіт, яка була видана замовнику ТЗоВ «Діексбі інтернешнл» 2011 року, на даний момент має бути переглянута, бо низка її норм втратили свою силу.

«Ми звернулися до профільного органу інспекції Держбуднагляду з заявою-клопотанням про призупинення будівництва. На жаль, через деяку заангажованість цієї ситуації, в інспекції нас не чують. До вивчення «підводних течій» цієї ситуації задіяні усі контролюючі органи: від Франківського райвідділу міліції до УБЕЗу області. Але на даному етапі ніхто не вчиняє жодних кроків у частині вчинення шахрайських дій чи підроблення документів», – сказав юрист.

Він додав, що, якщо підрядник продовжить будівельні роботи, не отримавши декларації із погодження з усіма профільними контролюючими органами, то від імені мешканців вул. Пулюя ГО «Розвиток громади» звернеться до суду з позовом про скасування декларації про початок будівельних робіт.

Варто зазначити, що під час зборів до громади прийшов представник компанії-забудовника Олександр, який, щоправда, не надав жодних підтверджуючих документів, і запевнив, що найближчим часом відбудеться прес-конференція його колег, де будуть надані відповіді на всі запитання. Він закликав будівельників призупинити роботу доти, поки громада не дізнається все, що хоче. А до того часу люди опечатали ворота будівельного майданчика і розташований поруч Центр продажу «Набережного кварталу».

Як писав «Вголос», з весни у Львові одна з компаній почала реалізацію проекту «Набережний квартал», що передбачає зведення житлового комплексу на вул. Пулюя. Квартал позиціонують як престижний, проте ціни на квартири у ньому достатньо низькі – 5900 грн/кв м. Щодо будівництва цього кварталу виникає низка серйозних запитань, на які поки що громадськість отримала дуже мало відповідей. 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 68 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Львів"янин20 червня 2014 23:01 Відповісти IP:  23.235.227.--- Читаю увесь цей балаган щодо цієї ділянки і відразу напрошується думка про штучність роздмуханого конфлікту. Я розумію, якби будували в центрі міста, а тут на окраїні Львова, де далі вже нічого крім пустирів немає і ось так відраз ніби громадскість повстала. Та в кінці кінців є директор цього училища, на землі якого будують, якщо дійсно є такий факт незаконного будівництва то він би в першу чергу би протестував. А так якщо це училище дійшло компромісу щодо цього будівництва, то чому б йому не відбутись. Хто в даній ситуації щось втратить? Училище отримає чи то готель чи за що вони там домовились, львівяни і в першу чергу жителі тих навколишніх гуртожитків можливість придбати власне житло за адекватні гроші, місто отримає впорядковану територію, дитячий майданчик, будівельники матимуть змогу будувати у Львові, а не їхати в московію на заробітки, місцеві цегельні і залізобетоннні заводи отримають замовлення. І тільки пан Андрій який декларує що він немає відношення до забудовників-конкурентів, а вочевидь представляє Ріел який поруч будує будинок, не може спокійно спати і переживає за училище і його землю. Все це нагадує ситуацію яка була кілька років тому із такою компанією Ірокс, яка теж почала продавати квартири на Рясному і в Сихові по найнижчій ціні і в 2010 році почалась масова кампанія обливання бруду цієї контори. В результаті в судовому порядку змушені були відстоювати свою правоту і з потугами але все ж таки добудовують ті свої будинки. І хто від того виграв - та звичайно що конкуренти, які фактично знищили цього забудовника. А прості люди постраждали, бо забудовник немав можливості ані продати ті квартири ані завершити в нормальні терміни то будівництво.
 • Том Круз20 червня 2014 22:44 Відповісти IP:  178.210.137.--- Я з вами цілком погоджуюсь,цей ажіотаж створений штучно бо конкуренти не покояться своїми продажами,за більш високими цінами.І намагаються витіснити конкурента!
 • Том Круз20 червня 2014 22:39 Відповісти IP:  178.210.137.--- Я з вами цілком погоджуюсь,цей ажіотаж створений штучно бо конкуренти не покояться своїми продажами,за більш високими цінами.І намагаються витіснити конкурента!
 • Федот20 червня 2014 19:57 Відповісти IP:  185.46.221.--- Пан Андрей при крепите Ваше фото будим знать кого заказывать для пиара
 • Андрей для Федота20 червня 2014 21:32 Відповісти IP:  178.92.153.--- Федот да не тот........ Не все продажные.
 • Федот20 червня 2014 19:56 Відповісти IP:  185.46.221.--- А пан Адрей просто гонит за деньги продажный
 • Федот20 червня 2014 19:54 Відповісти IP:  185.46.221.--- Люди поймите реальность цена квадратного метра во Львове и например в каком-то районом центре Львов 8000-9000 райцентре 4100-5000 в райцентре что строй материалы дешевле или рабочая сила дешевле задумайтесь сколько зарабатывают львовские компании а нк поставили нормальные цены и стали всем не угодны
 • Правда20 червня 2014 19:18 Відповісти IP:  146.185.149.--- А тепер вдумайтесь - організовує ці мітинги громадська організація "Західноукраїнське антикорупційне об’єднання", одним із керівників якої, а точніше керівник відділу по бородьбі з коруцією у Львівській області є заступник голови районної організації Партії регіонів Загородний Василь. Тобто до майдану він творив цю корупцію, а після втечі пахана в квітні цього року утворив це ГО, одягнув вишиванку і почав боротись із корупцією. А до того всього іще той факт, що даний регіонал є заступник дикректора ТзОВ «Форт-Агро-Буд», яка займається будівництвом і очевидно має відношення до котрогось із забудовників-конкурентів, яким той квартал став поперек горла. Ось вона істина.
 • наталія22 червня 2014 01:29 Відповісти IP:  91.202.242.--- люди добрі!!! Ви тут звинувачуєте один одного в конкуренції, скажіть будь-ласка, хто з Вас був біля будівництва, а саме біля будинку № 34 а???????? Покажіть мені хоч один будинок у Львові, де відстань від під"їзду одного будинку до наступного будинку всього 15 метрів!!!!!! Вразі пожежі в будинку № 34 а, пожежна машина драбину подати до пожежі на вищих поверхах просто не буде мати як через те, що буде заважати балкон чи стіна новозбудованого будинку !!!!!!!!!!!!!! Це просто абсурд!!!!! Там також живуть люди і дуже багато дітей!!!!! Хто робив проект забудови???? Наскільки мені відомо, його взагалі немає, натомість є просто "фількіна грамота", якою замилюють людям очі!!!!
 • Андрій20 червня 2014 22:32 Відповісти IP:  178.92.153.--- Помилочка в назві це ГО "РОЗВИТОК ГРОМАДИ".
 • Антикорупція20 червня 2014 23:21 Відповісти IP:  83.170.92.--- Все правильно підмічено координує дії мітингувальників Західноукраїнське антикорупційне об'єднання http://antukorypciya.at.ua/ на чолі з регіоналом https://vk.com/id250015187. Щодо «Розвиток громади», то можливо і воно задіяне, хоча жодної інформації по такому об"єднанню, його керівництву і діяльності в інтернеті немає. Це ганьба аби після стількох жертв і розваленої країни представники цієї кривавої партії займались "антикорупціною" діяльністю.
 • Лена20 червня 2014 22:50 Відповісти IP:  89.105.226.--- Це у вас помилочка,ГО Західноукраїнське антикорупційне об'єднання.Зайдіть на їхню сторінку на вк і ознайомтеся
 • Андрій21 червня 2014 00:24 IP:  178.92.153.--- Ви так яро захищаєте забудовника,напевно це Вам оплачують послуги захисту. А хамити жінці не личить. Яка жінка такі і коментарі.
 • Андрій21 червня 2014 00:02 IP:  178.92.153.--- Тестна IQ не пройдений з чим Вас вітаю.
 • Лена20 червня 2014 23:44 IP:  89.105.226.--- І тикати мені тут не потрібно.Дорости спочатку.
 • Лена20 червня 2014 23:43 IP:  89.105.226.--- Твій IQ вже давно всі побачили.Не має чим хвалитися.Скільки тобі платять за цю правду? Хамло!
 • Андрій20 червня 2014 23:28 IP:  178.92.153.--- Оу ти знаєш що таке айпі адреса.Вперед шукай. А ще є Інтернет де можна підняти законодавчу базу і підняти свій IQ .А я як писав так і буду писати ПРАВДУ!
 • Лена20 червня 2014 23:05 IP:  89.105.226.--- Андрій не наривайтесь.....Бо по айпі адресу вира[***] і не буде вже чим писати ці проплачені статті.Це ви уважно читайте.Там ясно вказано в коментарі по ГО Західукр.антикорупційне об'єднання і Василя Загородного.
 • Андрій20 червня 2014 22:55 IP:  178.92.153.--- Ви взагалі УВАЖНО читали статтю під якою пишите коментарі???????????
 • Дмитро20 червня 2014 19:08 Відповісти IP:  95.132.41.--- Який поганий НК, він же один не заплатив всі податі в міській раді і не отримав всіх документів. Такий поганий забудовний, та й ще димпенгує сволота. А решта львівських забудовників сама чеснота. Та по кожному іншому можна не одну таку статтю написати!!!! Здають в експлуатацію і з гіршим набором документів. Одна різниця - експлуатація буде через суд трохи довше. Якщо люди розуміють цей момент і згодні - для чого заваджати?
 • Андрій для Дмитра20 червня 2014 21:27 Відповісти IP:  178.92.153.--- Повідомляю Вас, що дане будівництво буде зупинено доти, поки вся документація не буде погоджена згідно законодавства. Як що стосується СУДУ ТО ОДИН СЕЯТЕЛЬ ЗВАРИЧ ВЖЕ БУВ на мою думку МУДРИЙ СУДДЯ ДОБРЕ подумає спочатку..........А на рахунок КОНКУРЕНЦІЇ ВИ думаю помиляєтесь.
 • Дмитро20 червня 2014 21:33 Відповісти IP:  95.132.41.--- Вам пора перестати тут писати, оскільки Ваші аргументи скінчилися! А про суди Ви напевно не в курсі який відсоток житла здається в експлуатацію через них!
 • Дмитро20 червня 2014 22:04 IP:  95.132.41.--- Запитайте в Еко-Домі як вони добудовують на Інструментальній 180 квартир і починають другу чергу на земельній ділянці, яка фігурує в судах?)) Чи як Рієл продає через ФФБ, якого не існувало? Добра оселя продала під"їзд, де вікна впритул будуть до церкви і її куполів. Питань можна назвати багато. Відповідь одна - хочуть і будують. А є у львів"ян інших варіант?)
 • Андрій20 червня 2014 21:49 IP:  178.92.153.--- І мені шкода людей які вклали кошти в цю будову, конкуренції тут не має, поясніть мені і іншим читачам як можна будувати не маючі ЗЕМЛЬНОІ ДІЛЯНКИ????????
 • Дмитро20 червня 2014 21:42 IP:  95.132.41.--- я в них не клієнт, мені просто шкода людей, які вклали гроші і тепер в такій ситуації. Замість того, щоб інші забудовники зробили висновки, зроблять все по львівськи - задавлять конкурента і все!
 • Андрій20 червня 2014 21:37 IP:  178.92.153.--- Аргументів по даному будівництвуще маю достатньо але тут озвучувати не має сенсу почуєте і побачите повірте,із судовою гілкою знайомий добре. Успіхів Вам.
 • Ян20 червня 2014 18:31 Відповісти IP:  95.132.38.--- Якщо рахувати як будівельник, заробляєш мало, а якщо як девелопер то нормально. Чому в Європі рентабельність 5-7% нормальна, а в Україні "кидалово"? Щоб Майдан змінив життя в Україні, ми повинні змінитися самі. Ми повинні будувати країну в котрій будуть жити наші діти та онуки. А якщо ми знову будемо голосувати за гроші або гречку, виходити на будмайданчики для блокування будівництва за 200 грн. за день, то майбутнього країни за наших часів ми не побачимо. Зупиніться, подумайте, потім дійте. Слава Україні!
 • Лена20 червня 2014 17:25 Відповісти IP:  89.105.226.--- ЛВ 08311013482 Львівська декларація про початок будівельних робіт Навчально-виробничий комплекс та квартал багатоповерхової житлової забудови з нежитловими приміщеннями у рівні 4-го поверху і підземним паркінгом по вул.Пулюя, 34,36,38 у м.Львові, ІІІ категорія складності 3 ТзОВ "ДІЕКСБІ ІНТЕРНЕШНЛ"

  Дані взяті з офіційного сайту ДАБК
 • Андрій 20 червня 2014 17:41 Відповісти IP:  194.44.204.--- Так декларація є але інформація яка була в неї внесена є не правдива в частині погодження будівництва ( висновок експертизи є попередній а не кінцевий,робочий проект взагалі не погоджений, наказу департаменту містобудування не має) хтось напевно був в цьому зацікавлений$$$$$$$$. А рішення 2008 року не дає права на будівництво. Землі не має а інвест.договір не є підставою для будівництва згідно чинного законодавства.Декларація це ФІЛЬКІНА ГРАМОТА хтось буде за це відповідати...........
 • Лена20 червня 2014 18:15 Відповісти IP:  89.105.226.--- Я звернуся,обов'язково.Єдине,яка ваша користь є в цьому??? Чому особисто Вас зацікавила ця будова???
 • Андрій20 червня 2014 22:41 IP:  178.92.153.--- Мені не смішно а Вам бачу цікаво....... Думаю Вам і не тільки буде ще цікавіше на початку наступного тижня. Слідкуйте за новинами.
 • Лена20 червня 2014 22:28 IP:  89.105.226.--- Ви знаєте чомусь я не сиджу на сайтах інших забудовників і не вивчаю їхню документацію,а ви такий обізнаний у всьому,і все це просто так,через нахабство забудовника.Самому не смішно?!
 • Андрій20 червня 2014 21:45 IP:  178.92.153.--- Особисто мене НАХАБСТВО забудовника.
 • Оля20 червня 2014 18:10 Відповісти IP:  95.132.38.--- Андрій проплачений чорний піарщик!
  Не довіряйте!
  Скоро він зявиться у блозі під іншим ім*ям!
 • Андрій20 червня 2014 21:41 IP:  178.92.153.--- Ну змінювати не збираюсь.
 • Лена20 червня 2014 17:49 Відповісти IP:  89.105.226.--- Я особисто взнавала в будконтролі чи має Екскомбуд дозвіл на будівництво,мені дали роз'яснення що мають!!!
 • Андрій 20 червня 2014 18:06 IP:  194.44.204.--- Зверніться письмово в Держархбудінспекцію нехай вони підтвердять свою відповідь яку Вам надали на СЛОВАХ ПИСЬМОВО з належно завіреними копіями ДОЗВІЛЬНИХ ТА ПОГОДЖЕНИХ ДОКУМЕНТІВ НА ЦЕ БУДІВНИЦТВО.
 • Андрій 20 червня 2014 18:00 IP:  194.44.204.--- Прошу Вас уважно читайте мій коментар.
 • Юра20 червня 2014 13:58 Відповісти IP:  91.202.242.--- Нарахунок ціни 5900/кв.м. Ця ціна не є неправдоподібною. Справа в тому, що ціни на новобудови у Львові є штучно завищені. В Червонограді наприклад ціни на новобудову 4100/кв.м. Навіть ця ціна є рентабельною.
 • Федот20 червня 2014 19:53 Відповісти IP:  185.46.221.--- Люди поймите реальность цена квадратного метра во Львове и например в каком-то районом центре Львов 8000-9000 райцентре 4100-5000 в райцентре что строй материалы дешевле или рабочая сила дешевле задумайтесь сколько зарабатывают львовские компании а нк поставили нормальные цены и стали всем не угодны
 • МАМА20 червня 2014 13:00 Відповісти IP:  31.131.32.--- я би хотіла побачити відео де будують цілодобово. я живу в гуртожитку навпроти і ніколи не чула щоб вночі будували. так було один раз що заливали цемент до 23.00 але ж то є ЦЕМЕНТ аби не залили то б він застиг до ранку.... люди заспокійтесь!!! нехай будують! невже вам зараз приємно дивитись на ці розвалини які скоро заростуть берізками? чи ви просто немаєте де водити собак в туалет, як це було раніше. зараз хочаб зроблять майданчик для дітей і буде де вийти погуляти, а не як раніше, на тій траві були тільки посліди собачі.......
  будуйте!!!!!!!!!!!!!!! якщо десь потрібно підписи хто за а хто проти я готова прийти і підписати що я ЗА!!!!!
  а шум , доречі як був вчора так і є сьогодні. це ж місто!!
 • Оля20 червня 2014 17:24 Відповісти IP:  95.132.38.--- Я підтримую, проект дійсно гарний ми вже придбали в ньому квартиру, і забудовник дійсно має всі документи, з ними ознайомлюють, доречі, при продажу. Показують навіть договір на пайові внески місту. - ми з чоловіком купували в різних місцях і вже вивчели законодавчу базу і з чим зтикаєшся коли інвестуєш на етапі котловану.
  А ще цей забудовник будує виробничий комплекс-готель для Ваших же діточок, що навчаються та навчатимуться в ЛВПУ. То, що ви ще від людей хочете?
  Особисто мене і мою родину все влаштовує. Тому всі маргінали, руки геть від нашого житла! А то ми львівяни-інвестори вийдемо на таку ж акцію підтримки забудовника!
 • Андрій 20 червня 2014 17:33 Відповісти IP:  194.44.204.--- Шановна п. Оля, внесок про який Ви пишите фірма забудовник сплатила за рішенням суду за поданням прокуратури !!!!!!!!!! В інтересах міста вони навіть 30.000 гривень не мали на сплату зайдіть на сайт судових рішень і все побачите. Краще ізверніться до фахового юриста щоб порадив Вам як повернути свої кошти.
 • Оля20 червня 2014 18:11 IP:  95.132.38.--- З приводу внеска, - він вже сплачений, так. А що вам ще треба?
 • Олена20 червня 2014 09:24 Відповісти IP:  93.74.238.--- Проплачена стаття. Дана низка подiй вказуэ на деяку компанiю регiоналiв якI жадали заполучити це землю ранiш, не давали будувати забудовнику. Тому зараз руками простих людей роблять провокацii, а люди цI навiть не пiдозреть кому наразI служать.
 • Андрій20 червня 2014 17:05 Відповісти IP:  194.44.204.--- Стаття є правдива, фірма забудовник не має необхідних документів для будівництва , експертиза є ПОПЕРЕДНЯ А НЕ КІНЦЕВА, РОБОЧИЙ ПРОЕКТ НЕ ПОГОДЖЕНИЙ а рішення 2088 року не дає права на будівництво. Шкода людей які проплатили майбутні квартири.
 • Оля20 червня 2014 18:06 Відповісти IP:  95.132.38.--- Шановний!
  1.Робочий проепкт НЕ ПОГОДЖУЄТЬСЯ!
  2.Читай закон - 3 рівень - взагалі могли проходити без експертизи, а вони все рівно її пройшли!
  3. Рішення 2088 - це що?
  4.Говнокид ти дешевий.
 • Vox20 червня 2014 23:05 IP:  109.201.234.--- Експертизу пройти зобов’язаний об’єкт і третьої категорії, бо Львів зона 7 рівня сейсмічності і це прямо передбачено законом (що халява така як в Хмельницькому та Рівному не пройшла?))
  Але задеклароване будівництво ніяк не тягне на 3 категорію - пора[***]те кількість мешканців - це теж прямо в законі передбачено.
  Але це говорити марно - Мавроді все-одно казатиме, що він "не халявщик..."
  Тьху на вас, аферисти.
 • Олена20 червня 2014 09:13 Відповісти IP:  93.74.238.--- А якби. Було 10000 за метр, то питань би не було?:)
 • Дмитро20 червня 2014 07:59 Відповісти IP:  95.132.105.--- Таке врадення, що інші забудовники у Львові мають всі документи на будівництво)))) Будують не те, що без відповідних документів, а й на ділянках, які зараз фігурують в судових справах. Той же самий Еко-Дім!!! Тому писати, що один НК такий поганий - як мінімум неправильно. Так у них не все добре, але і у інших не краще.
 • Прораб20 червня 2014 02:07 Відповісти IP:  185.17.184.--- Не зрозуміло, чи залишилась у нашій країні якась адекватна влада, здатна на рішучі дії. В останні часи постійно знаходяться якісь "правдоруби", що вважають власну кочку зору найвищою і найвірнішою. Вочевидь, за тими крикунами завжди є грошовитий натхненник, що має певну мету з певного питання. Найчастіше залізним аргументом є нібито історічна цінність зогнилої халупи, або небезпека для погляду з віконечка на найближче деревце. Чи то питання "історичного" сараю на вул Озаркевича. Чи новобудови готелю на вул. Федорова. Чи трамвайної коліїї на Червоної Калини. Чи, як у данному випадку, доля трьох тополів на Плющихе, вибачте на Пулюя.
  Десятки відповідальних фахівців проводять геодезичні та геологічні дослідження будівельного майданчика, враховують екологічні вимоги тощо. Ретельно розраховують проектну документацію. А коли починається будівництво, завжди знаходиться якась вересклива Явдоха з незавершеною середньою освітою та хворобливою зарозумілістю. З претензіями, чому її не ознайомили з проектом, не узгодили з нею кошторис.В результаті - будова незавершена, на її місці лишається на роки розплідник щурів з смердючою водою.
  Якби австрійский магістрат Львова прислухався до дурнуватих захцянок міщан, то досі би по проспекту Свободи текла річка - смердючка, а навколо її стояли деревляні сараї. Якби совітські будівничі занадто прислухались до радикальних думок селян з львівських околиць, то не було би сьогодня ні Наукової - Пулюя, ні Сихова тощо. А весь нарід, що зараз мешкає у тих новобудовах далі би селився на карпатських схилах у хатах з солом’яними
  стріхами.
  У теперішні постмайдануті часи влада, бесперечно, має прислухатись до думок мешканців. Але й "люди" не повинні безапеляційно вважати, що його Я то є думка Народу. Не завжди той, хто голосніше кричить, є
  найрозумнішим. Швидше навпаки!
 • Андрій20 червня 2014 00:11 Відповісти IP:  95.133.128.--- Фірма забудовник будує житловий комплекс не маючі погодженої документації ( робочий проект, експертиза проекту, комунікації взагалі всі розділи Відсутні) а саме головне не має ЗЕМЛІ!!!!!!! Всі документи якими Вони оперують це ФІЛЬКІНА ГРАМОТА. Шкода тих людей які проплатили вже пеші внески.
 • Ріел20 червня 2014 01:11 Відповісти IP:  78.111.187.--- Андрій ви такій фахівець, а коли моя собачка какати ходила? Ти просто троль брехун
 • Андрій для ріелтор та кресляр20 червня 2014 17:21 Відповісти IP:  194.44.204.--- Шановні апелюйте тільки фактами та ПЕРЕВІРЕНИМИ ЗГІДНО ЗАКОНОДАВСТВА ДОЗВІЛЬНИМИ ДОКУМЕНТАМИ . А людям які вже проплатили квартири раджу ТЕРМІНОВО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПРФІЛЬНИХ ЮРИСТІВ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ЯК ПОВЕРНУТИ СВОЇ КОШТИ!!!!!
 • Андрій20 червня 2014 01:21 Відповісти IP:  95.133.128.--- Доведи це, номер і дата розгляду та погодження робочого проекту держбудекспертизою, наказ департаменту містобудування ЛМР, договір на Розвиток інфраструктури міста зі сплатою пайового внеску і т.д.
 • Кресляр20 червня 2014 02:22 IP:  185.8.237.--- Андрійко! Дивно, як це тая клята ЛМР наважилась не ознайомити тебе, тролляку, з проектною документацією? Невже там дійсно нема твого підпису на кожному кресленні?
 • Ірина20 червня 2014 00:09 Відповісти IP:  91.202.242.--- Андре, пані Гуцуляк заробляє куди більше ніж 2000грн, і живе до вашого відома не в гуртожитку, а в житловому будинку де кв.м коштує 1000$. тому не розказуйте небилиць, про які навіть не маєте зеленого поняття!!! Фірма, доречі зареєстрова не у Львові а в ОАЕ, тому якщо ви вже встигли придбати в них квартиру, то раджу вам брати в руки автомат і стрілятись, бо кошти ваші вже в офшорах!:)))))))))Бажаю успіху всім наївним людям, які надіються, що будуть жити в будунку який вам намалювали!:))))))
 • Андре20 червня 2014 00:22 Відповісти IP:  194.44.104.--- Я ж пишу наскільки у нас люди прикрі. Ось читаєш коментар мабуть ревної християнки і порядної галичанки Ірини про "раджу вам брати в руки автомат і стрілятись" із дуже великими смайлами і аж бридко що живеш в одному місті із такими людьми. Щодо того що та пані заробляє набагато більше і живе в дорогому житлі, то дай їй Боже і усім тим хто живе в тому гуртожитку по-сусідству аби мали такий шанс теж заробляти набагато більше і жити у власному житлі.
 • Ірина20 червня 2014 00:03 Відповісти IP:  91.202.242.--- Смішно читати ваші безглузді коментарі, про те що хтось проплачений!!!! Перш ніж вкладати свої кошти, поцікавтесь хто є замовником, забудовником, кому належить земля, і скільки домів Набережний квартал вже здав!!!! Роботи ведуть круглодобово, якщо хтось сумнівається, то можу вам надати відео. На роботу набирають весь зброд, який тільки можна, тому якіть будови відповідна!!! Документів на будівництво, забудовники не мають абсолютно ніяких, все що є це сама звичайна липа!:) Коли почався пікет, все керівництво розбіглось як миші з потопаючого корабля, тому задумайтесь чи уникали би спілкування з людьми особи, які роблять все законно!!!!!
 • Ріел20 червня 2014 01:09 Відповісти IP:  78.111.187.--- Ірцьо до твого відома у Львові всі так строять. Всім Насрати на покупця і на документи . Квартал видно заробляє 100 уе а інші по 400уе. Є хата 4000 м2 от і дохід - а ти пес чи собака жіночого роду отримала 100 грн. А де є нормальні квартири ? Набережний молодець квартира за 40 тис уе і ти щасливий і це справжні українці , а ті пікети Гамно вопрос
 • Андре20 червня 2014 00:03 Відповісти IP:  194.44.104.--- Цікаво тій пані Гуцуляк 5900 грн "ціни є підозріло низькими". А сама живе в сусідньому гуртожитку і мабуть отримує 2 тисячі місячного прибутку, то мабуть краще б купила в інших сусідів-забудовників квартиру по 800-900 доларів за метр і горя не знала. Але то прикрі в нас люди, одним трамвай на Сихів не прокладай бо колія буде проходити через його базарну розкладку, другим будинок не будуй, бо вона на цій ділянці завжди гуляла і взагалі вважає що то є її власність. Пів країни зупинилось, то іще потрібно аби і у Львові той мізер який працює аби зупинився і люди як ті звірі з автоматами від безробіття і безвиході почали стріляти одне в одного.
 • Юля19 червня 2014 23:44 Відповісти IP:  5.45.192.--- Кому ціна в цьому будинку здається підозрілою купуйте тут http://novobudovy.com/novobudovy/novobudova-m-lviv-vul-stusa де ціна "нормальна" від 9500 грн.
 • МАМА19 червня 2014 23:02 Відповісти IP:  31.131.32.--- це все брехня . вже об 22.00 роботи закінчуються, і шуму взагалі немає. а вдень крани на дорозі не стоять,і те що когось там збила машина це я чую перший раз! так трошки є затори на дорозі бо підїжає техніка але вона оперативно все робить і відїжає. для чого було розганяти робочих? а що буде далі? незавершений будинок так і буде стояти.... і тоді справді буде ніде погуляти з дитиною, а так би хоч майданчик зробили, якого доречі поблизу нашого будинку немає. а на рах цін то у Львові вони справді завищені, і якщо і надалі будуть ціни в будинку який я надіюсь добудують,такі як зараз, то я там куплю житло.
  дякую.
 • Марсель20 червня 2014 07:36 Відповісти IP:  91.202.242.--- О 22-00 роботи закінчуються?Не розказуйте казок
 • Маряна20 червня 2014 13:17 Відповісти IP:  91.202.242.--- В якому ви цікаво гуртожитку живете, що не чуєте коли роботи закінчуться. Раніше 23.00 роботи ще ніколи не закінчувалися
 • Марсель20 червня 2014 16:56 IP:  91.202.242.--- 42
 • Том Круз19 червня 2014 22:59 Відповісти IP:  178.210.156.--- Я з вами цілком погоджуюсь,цей ажіотаж створений штучно бо конкуренти не покояться своїми продажами,за більш високими цінами.І намагаються витіснити конкурента!
 • Юля19 червня 2014 22:41 Відповісти IP:  5.45.192.--- Так справді ціна в 5900 є підозрілою, а 8000-9000 грн є нормальною. А чи не здається вам шановні львівяни, що у Львові ціни на квартири є завищеними тому вам здається що в цьому будівництві щось не так. Мені здається що львівські будівельні компанії чудово почуваються коли не буде конкуренції і ціни завжди будуть завищені. Доки не буде здорової конкуренції всі будуть вважати сьогоднішню ціну нормальною. Думаю, що дане будівництво переходить комусь дорогу тому почалася ця нездорова паніка.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram