Ляшко просить розстріляти Сакашвілі, а Саакашвілі – посадити Ляшка (ВІДЕО)

10 вересня екс-президент Грузії, колишній губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі планує повернутися до України через КПП «Краковець» на Львівщині. Натомість радикал Олег Ляшко, чиї поплічники спричинилися до позбавлення Саакашвілі громадянства, закликає прикордонників не пускати грузина до України.

«Саакашвілі незадоволений рішенням свого корєша Порошенка забрати в нього паспорт, який він незаконно отримав?! Наймай найкращих адвокатів і йди судись! Але кордони моєї країни - священні, недоторкані і на замку! Тому звертаюся до наших героїчних прикордонників без жодного вагання стріляти на ураження проти кожного, хто прориває кордон!! Той, хто посягає на непорушність наших кордонів - це ворог України!!» - заявив Ляшко у соцмережі.

Міхеїл Саакашвілі виразив своє обурення такою заявою, наголосивши, що добре пам’ятає, як Ляшкові корупціонери доклалися до позбавлення його громадянства України.

«Ляшко закликав розстріляти мене, а також людей, які прийдуть мене зустрічати на польсько-український кордон. Напряму, без попередження. Я б не звернув уваги на заяву цього істерички, але добре пам’ятаю, що мене позбавили громадянства саме після звернення Ляшка, а також одного з членів його фракції, проти якого НАБУ, до речі, порушила справу через корупцію», - йдеться у відео на сторінці політика у Facebook.

Також Саакашвілі звернувся до глави ГПУ із проханням звернути увагу на слова лідера радикалів.

«Ви дуже швидко реагуєте на заяви справжніх опозиціонерів. Те, що зробив Ляшко, - дія, передбачена Кримінальним кодексом України. Відповідно, за такий вчинок передбачено покарання – від 2 до 5 років позбавлення волі. Сподіваюся, що ви звернете увагу і на заяву цього псевдо опозиціонера, а насправді – представника влади і олігархічних кіл. Сподіваюся, що ви реагуватимете правовим шляхом. Такі речі не можна залишати без уваги».

Як уже писав«Вголос» Партія «Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі» заявила, що планує зустріти на кордоні України свого лідера, якого Президент Порошенко напередодні позбавив українського громадянства.

Цікаво, що 8 серпня прикордонники заявили, що Саакашвілі не зможе перетнути український кордон.

 

«Вголос»

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 7 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Одессит23 серпня 2017 09:26 Відповісти IP:  188.115.172.--- Я боюсь избирателей, крадущих у меня пятилетки нормальной жизни и разменивающих свою на 200 гривен. Я хочу сбежать от жителей городов, готовых "доверить ключ от своей квартиры" матерому аферисту с десятком лет отсидки и неизменным трауром под ногтями.( Это о Рабиновиче) И от сельских избирателей, готовых отдать голоса за человека, на заре девяностых рэкетировавшего не вилами, а журналистским удостоверением приторговывавших наркотой аптекарей. (Это о Ляшко)! Ю. Мостолвая ЗН.
 • ультрас22 серпня 2017 14:28 Відповісти IP:  178.210.134.--- як казав класик -блеск и нищита [***]асів...
 • Муса22 серпня 2017 14:19 Відповісти IP:  193.171.202.--- З Ляшком все зрозуміло - це керована опозиція. Служив Януковичу - мав всі ефіри на Шустері. Останній йому про це одного разу нагадав - запрошували його Адміністрація Янковича. Так само зараз працює на Порошенка. Спускає на гальмах весь спротив перетворюючи в клоунаду і займаючись дурницями типу недоблокуваннятрибуни. За що їздить в броньованому джипі і живе поряд Клюєва. Артисти Верховної Ради.
  Не можна давати-забирати громадянство просто так за те що критикує.
  Новинський чому досі громадянин України і водить москалів по Києву різними ходами?
 • Дрогобич22 серпня 2017 14:16 Відповісти IP:  213.74.56.--- Саакашвілі по крайній мірі голубий, не п@д@рас!!
 • ИСТИНА22 серпня 2017 14:03 Відповісти IP:  77.122.31.--- Только те люди, которых власть очень боится, не подпускает их к средствам массовой информации и лишает гражданства, достойны нашего выбора. Ведь тем самым власть сама невольно подсказывает, кого нужно выбирать!
 • Народ22 серпня 2017 12:58 Відповісти IP:  109.86.185.--- Людей на фронте не хватает а они стрелять. Поступим следующим образом одного на Луганский а другого на Донецкий фронты и пусть судьба рассудит. Глядишь на что-то ребята и сгодятся.. А то с утра до ночи по ТВ только гав да гав.
 • ЛЕВ22 серпня 2017 13:03 Відповісти IP:  46.133.64.--- А третього куди..?

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm