Литва розпочала приготування до святкування 100-річчя Незалежності

Литва розпочала приготування до святкування 100-річчя Незалежності

7 листопада на залізничному вокзалі столиці Литви - Вільнюса було представлено програму урочистого святкування Незалежності Литви 2018 року. Організатори обіцяють провести понад тисячу заходів по всій країні, а також понад 80 за межами Литви, в тому й у Польщі.

Передає Польське радіо


З Вільнюса повідомляє Каміл Залевський:

«Сигнал прибуваючого потягу і порівняння його зі століттям відродження Литовської держави, яке надійде через сто днів, - таким чином розпочалася урочиста прес-конференція на Вільнюському залізничному вокзалі.
Найголовніші події ювілею будуть концентруватися довкола двох дат – 16 лютого і в липні, протягом тижня, відбуватиметься свято пісні і танця.

Низка імпрез відбудеться також в Польщі. У Варшаві, зокрема, можна буде подивитися литовські фільми, а у Вроцлаві – виставку, яка буде присвячена модерністській архітектурі Каунаса.
Професор Вільнюського університету Альфредас Бубмбляускас, який заангажований в організацію урочистостей, у розмові з Польським Радіо нагадав, що наступного року століття Незалежності святкує також і Польща.

Після конференції, організатори від’їхали до Шилуте, де 8 листопада відбудеться захід, який започаткує відлік сотої річниці від дня народження литовської держави».

Теги: свята, Литва

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm