Винуватцем виявися відомий одеський діяч проросійського спрямування Валентин Дорошенко, пише Думская.

Увага! Відео може бути неприйнятним для деяких користувачів!!!

 

«Він називав себе членом «партії Сталіна», в 2010-му намагався балотуватися в мери Одеси, а роком раніше навіть викликав тодішнього міського голову Едуарда Гурвіца на дуель – приїжджав до муніципалітету на коні з мечем в руці», – вказано у повідомленні.

Валентин Дорошенко викликав екс-міського голову Едуарда Гурвіца на дуель

Відомо також, що восени 2013 року чоловік був активним учасником заворушень біля будівлі обласного УВС на вулиці Єврейській – чинив спробу відбити у правоохоронців затриманого лідера партії «Батьківщина» Ігоря Маркова.

Коли поліцейські дізнались, що Валентин Дорошенко повернувся в Одесу, одразу до його помешкання відправили патруль – два оперативники Приморського відділу і дільничний. Чоловік, довго не думаючи, дістав пістолет і напав на правоохоронців.

Місцева поліція повідомляє, що нападник перебував у розшуку за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення:

«Зловмисник почав чинити опір та відкрив по поліцейських вогонь з автоматичної вогнепальної зброї. Аби припинити протиправні дії зловмисника, працівники поліції застосували табельну вогнепальну зброю, внаслідок чого правопорушника було ліквідовано.

За попередніми даними, крім нього, внаслідок стрілянини постраждали ще п’ятеро осіб. З них поранення отримали троє правоохоронців та випадковий очевидець події. Ще одного чоловіка вбито. У приміщенні, з якого велася стрілянина, поліцейські знайшли вхід у катакомби, де було виявлено цілий арсенал зброї», – кажуть правоохоронці.

Щойно радник очільника Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк сповістив, що і 30-річний поліцейський, який перебував у тяжкому стані, помер в лікарні.