Любитель інтиму з собаками зніметься у ролі ватажка терористів «ДНР» (ВІДЕО)

Скандальний російський актор Олексій Панін зіграє роль члена незаконних збройних формувань у фільмі народного артиста України режисера Володимира Бортка «Вбивство міст».

Про це повідомляє КП.

«Мій герой досить неоднозначний: він ополченець, але далеко не білий і пухнастий. З кримінальним минулим. За свої сьогоднішні вчинки він, безумовно, герой, але з неоднозначною біографією», - сказав Панін.

Паніна дуже тішить його нова роль і він переживає, що режисер може передумати його брати.

«Знайомі мені розповідають, мовляв, багато людей побоюються зі мною працювати. На щастя, режисерам рівня Бортко наплювати на плітки», - сказав Панін.

А «пліток» дійсно багато. Ось тільки деякі з них: у 2013 році проти нього відкрили кримінальну справу в Криму за розпалювання міжнаціональної ворожнечі - ображав кримських татар. До цього він сам зізнавався, що спить з чоловіками і бере участь в оргіях. У лютому 2014 року в Казахстані актора оштрафували за пияцтво. У 2015 році він став фігурантом кримінальної справи про образу поліцейських і викрав свою дочку у колишньої дружини. У 2016 році інформпростір і соцмережі сколихнуло «еротичне відео» Паніна з собакою. Актор також проходив лікування від алкогольної залежності і в психіатричній клініці.

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram