Люди з нібито батальйону «Донбас», які охороняють Саакашвілі, насправді з охоронної фірми, – журналіст

Люди, які зараз охороняють Саакашвілі та представляються бійцями батальйону «Донбас», насправді є працівниками однойменної охоронної фірми.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» розповів журналіст Микола Савельєв.

«З приводу бійців, яких привіз Семенченко, то я вам скажу, що там є дуже багато цікавих питань. Мова про охоронну фірму «Донбас», яка була залучена до цієї акції, куди дійсно входить частина бійців, які воювали в цьому батальйоні, а частина – ніколи не мали до Донбасу жодного стосунку. Ми повинні розуміти – якщо вони кажуть, що мають дозвіл на зброю, то йде мова про мисливську, травматичну та вогнепальну. Якщо мова йде про вогнепальну зброю, то ми маємо справу або з діючими офіцерами, або з діючими солдатами, які незаконно взяли вогнепальну зброю і поїхали із зони АТО сюди. Або з охоронною фірмою. Я думаю, там 60-70% бійців, що воювали з Семенченком у «Донбасі», а решта, думаю, сильніші люди, яких набрали просто для підкріплення. Реально бійці Донбасу знаходяться або десь на ротації, або в госпіталі, або на передовій. Тобто виходить ситуація, що «Донбас» переплутав кордони», – зазначив Савельєв.

Народні депутати ж, які сприяли такому «перетину» кордону – прикривались своєю недоторканністю: «І ще одне, що мене просто вбило. Поряд з Саакашвілі марширують наші депутати ВР, які тисячу відсотків знають, що це порушення законодавства, шо це просто політичні ігрища. Під руки йдуть, «дивись – в нас є депутатська недоторканність». Ти положи спочатку книжечку з депутатською недоторканністю, і потім спробуй – зроби те, що ти робиш».

А така ситуація на кордоні – показник того, що кордони України не є захищеними: «Чому така була увага притягнута до західних медіаагенств? Всі дивились допустить Україна порушення закону чи ні. І Україна допустила. Ви кого зганьбили? Ви Україну зганьбили! В першу чергу. Як державу. Це стане додатковим плюсом для ОРДЛО, вони скажуть: «сматрітє, они дєйствуют так же, как ми». Це стане яскравим прикладом для ЄС – який безвіз? Ми ще добавимся з такими переходами».

Також журналіст зазначив, що такий «перехід» кордону – це підрив державного устрою.

«Те, що було скоєно на кордоні – це не героїзм, це – свинство. Це підрив устроїв держави. Це ви не проти Порошенка виступили, а проти кордонів нашої держави. Показали те, що Україна слабка», – наголосив він. Більше – у відео.

Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

  • КАРМЕЛЮК13 вересня 2017 19:39 Відповісти IP:  95.135.51.--- ВІД ПОРОШЕНКА-ГРОЙСМАНА МОЖНА ЧОГО ЗАВГОДНО !!!В ДЕРЖАВІ МІЦНІШАЄ ПРЕС ГЕНОЦИДУ НА МЕТІ У ЯКОГО Є ВИНИЩЕННЯ КОРІННОЇ НАЦІЇ ТА ЗАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ МЕШКАНЦЯМИ ІЗРАЇЛЮ ТА СТВОРЕННЯ "НЕБЕСНОГО ЄРУСАЛИМУ" !!!
  • ЛЕВ13 вересня 2017 14:43 Відповісти IP:  46.133.245.--- А що зараз не робиться під видом "фірм"..? Навть на Донбасі нібито не расєя, а "фірма" т.з. Вагнера...
  • Ярий13 вересня 2017 13:10 Відповісти IP:  194.44.15.--- Молодець Микола! Із задоволенням дивився цю передачу на НТА. Було дуже гарно, емоційно й переконливо.
  • ПЕРЕХОЖИЙ13 вересня 2017 19:45 Відповісти IP:  95.135.51.--- ГВАЛТІВНИКОМ ВИЯВИВСЯ ПЕТЯ, ЩО ГАНЯВ ПО ТЕЛЕФОНУ БРИГАДИРА ПОТЯГУ " ПЕРЕМИШЛЬ-ЛЬВІВ" ІРИНУ !!! А ІРИНА КЕРУВАЛА МАШИНІСТОМ ТОГО ПОТЯГУ. ПОТІМ ВОНА Ж ЗАБОРОНИЛА ПОТЯГУ РУХАТИСЬ ДАЛІ, ЗГІДНО РОЗКЛАДУ РУХУ !!! ДАЛІ ВОНА Ж ЗА УСНОЮ ВКАЗІВКОЮ ЗВЕРХУ РОЗПОРЯДИЛАСЬ ПОСАДИТИ ВСІХ ПАСИЖИРІВ З ПОТЯГУ НА АВТОБУСИ. В ЯКІЙ ДЕРЖАВІ СВІТУ ПРЕЗИДЕНТ КЕРУЄ РУХОМ ПОЇЗДІВ? ТАКИХ ПРЕЗИДЕНТІВ ПОТРІБНО ПЕРЕВОДИТИ НА ПОСАДУ ДИСПЕТЧЕРА АВТОПАРКУ МІСЦЕВОГО РІВНЯ !!!
  • ПЕРЕХОЖИЙ13 вересня 2017 19:49 Відповісти IP:  95.135.51.--- ТО ХТО ВЧИНИВ БЕЗЛАД НА ЛЬВІВСЬКІЙ ЗАЛІЗНИЦІ ???
  • censor 13 вересня 2017 13:08 Відповісти IP:  194.44.30.--- - Куме! От дивлюся я новини. Раніше у Януковича були тітушки. Тепер на кордоні почубилися тітушки Порошенка з тітушками Саакашвілі та Тимошенко...
    - Отож Куме! Час визнати тітушок тітульною нацією України.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram