Люди з нібито батальйону «Донбас», які охороняють Саакашвілі, насправді з охоронної фірми, – журналіст

Люди, які зараз охороняють Саакашвілі та представляються бійцями батальйону «Донбас», насправді є працівниками однойменної охоронної фірми.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» розповів журналіст Микола Савельєв.

«З приводу бійців, яких привіз Семенченко, то я вам скажу, що там є дуже багато цікавих питань. Мова про охоронну фірму «Донбас», яка була залучена до цієї акції, куди дійсно входить частина бійців, які воювали в цьому батальйоні, а частина – ніколи не мали до Донбасу жодного стосунку. Ми повинні розуміти – якщо вони кажуть, що мають дозвіл на зброю, то йде мова про мисливську, травматичну та вогнепальну. Якщо мова йде про вогнепальну зброю, то ми маємо справу або з діючими офіцерами, або з діючими солдатами, які незаконно взяли вогнепальну зброю і поїхали із зони АТО сюди. Або з охоронною фірмою. Я думаю, там 60-70% бійців, що воювали з Семенченком у «Донбасі», а решта, думаю, сильніші люди, яких набрали просто для підкріплення. Реально бійці Донбасу знаходяться або десь на ротації, або в госпіталі, або на передовій. Тобто виходить ситуація, що «Донбас» переплутав кордони», – зазначив Савельєв.

Народні депутати ж, які сприяли такому «перетину» кордону – прикривались своєю недоторканністю: «І ще одне, що мене просто вбило. Поряд з Саакашвілі марширують наші депутати ВР, які тисячу відсотків знають, що це порушення законодавства, шо це просто політичні ігрища. Під руки йдуть, «дивись – в нас є депутатська недоторканність». Ти положи спочатку книжечку з депутатською недоторканністю, і потім спробуй – зроби те, що ти робиш».

А така ситуація на кордоні – показник того, що кордони України не є захищеними: «Чому така була увага притягнута до західних медіаагенств? Всі дивились допустить Україна порушення закону чи ні. І Україна допустила. Ви кого зганьбили? Ви Україну зганьбили! В першу чергу. Як державу. Це стане додатковим плюсом для ОРДЛО, вони скажуть: «сматрітє, они дєйствуют так же, как ми». Це стане яскравим прикладом для ЄС – який безвіз? Ми ще добавимся з такими переходами».

Також журналіст зазначив, що такий «перехід» кордону – це підрив державного устрою.

«Те, що було скоєно на кордоні – це не героїзм, це – свинство. Це підрив устроїв держави. Це ви не проти Порошенка виступили, а проти кордонів нашої держави. Показали те, що Україна слабка», – наголосив він. Більше – у відео.

Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm