Mail.ru оцінила збиток від «виходу» з України

Mail.ru Group оцінює негативний ефект від переходу бізнесу з України в зв'язку із санкціями в 1,5% від загального обсягу виручки за підсумками 2017 року.

Про це йдеться у заяві голови ради директорів і співзасновника групи Дмитра Гришина, – пише interfax.ru.

«Блокування наших продуктів на Україні у другому кварталі мало несприятливий вплив на нашу виручку. Ми оцінюємо ефект негативного впливу в 1,5% від загального розміру нашої виручки в 2017 році. Незважаючи на це, в інших сферах показники бізнесу залишаються дуже хорошими», – йдеться у його заяві, опублікованій в прес-релізі групи.

Як писав «Вголос», президент України Петро Порошенко указом від 15 травня ввів в дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Даним рішенням, серед іншого, вводяться санкції проти соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також компаній Mail.ru Group, «Яндекс» і їх сервісів.

Доступ до всіх сервісів «Яндекса» і Mail.ru заборонений на три роки. Під санкції потрапив також ряд великих Россійської IT-компаній (1С, «Лабораторія Касперського», «Енвіжен» і ін.).

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram