Чудовим прикладом для «Маріуполя» є матчі “Львова” й “Олімпіка”, які в двох останніх зустрічах проти «Шахтаря»  скористалися своїми нагодами та звели матчі до мирової. Однак, за всю історію протистоянь «Маріуполя» та «Шахтаря», господарям поля не вдалось перемогти жодного разу.

“Шахтар” подумки буде міркувати, як перемогти “Ліон” та вийти у плей-офф Ліги чемпіонів.

Варто зазначити, що Олександру Бабичу доведеться виставляти склад, який буде далеким від оптимального. Це пов’язано з чималими кадровими проблемами, повідомляє “UA-Футбол”.

Олександр Бабич може зіграти з трьома центральними захисниками. Таким чином, перед Рустамом Худжамовим вийдуть Яворський, Биков і Дава. Не виключено, що місце в основі отримає й Білий. Фланги будуть закривати Полегенько та Демірі. Тищенко, вочевидь, зіграє в півзахисті. В опорній зоні є Федорчук і Мишньов, єдиний класичний гравець атаки — Вакула. На вістрі за відсутності травмованого Фоміна залишається єдиний Бугай.

Худжамов — Полегенько, Биков, Яворський, Дава, Демірі — Тищенко, Мишньов, Федорчук, Вакула — Бугай.

Чимало втрат є й у Паулу Фонсеки. Враховуючи, що його команді потрібен ігровий тонус перед “Ліоном”, припустимо, що проти “Маріуполя” він випустить найсильніший варіант складу. Таким чином, перед П’ятовим зіграють Данченко, Кривцов, Матвієнко й Ісмаїлі. Поруч із Степаненком вийде Коваленко, котрий замінить дискваліфікованого Майкона. Тайсон до Маріуполя не поїхав, замість нього може зіграти Марлос. Утім, правий вінгер, швидше за все, отримає свій час у другому таймі. В основі ж вийдуть Нем, Патрік і Болбат. На вістрі зіграє Жуніор Мораєш.

П’ятов — Данченко, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі — Степаненко, Коваленко — Нем, Патрік, Болбат — Мораєш.