Про це повідомляє УНН.

«Станом на 3 липня 2018 року один дитина з попереднім діагнозом «енцефаліт» знаходиться у важкому стані в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», – повідомили у прес-центрі Держпродспоживслужбі.

Ще 11 дітей перебувають в задовільному стані. З них 10 дітей батьки забрали додому, а одна дитина залишається в ізоляторі табору.

Також повідомляється, що відповідні матеріали передані в Національну поліцію. Епідеміологічне розслідування і протиепідемічні заходи тривають. У Держпродспоживслужбі запевнили, що ситуація знаходиться під контролем.

Енцефаліт – смертельно небезпечне захворювання, вірус, якого вражає центральну нервову систему і викликає набряк головного мозку.

Нагадаємо, що в дитячому оздоровчому таборі санаторного типу «Славутич» Київської області отруїлися 12 дітей – вихованці спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з художньої гімнастики Школа Дерюгіних. Одна дитина впала в кому. Діти скаржилися на розлад травлення, слабкість і головний біль.

Представники приватного дитячого табору «Славутич» заявили, що діти не могли отруїтися в їдальні.

Згодом з’ясувалось, що причиною масового отруєння вихованців «Школи Дерюгіних» у таборі під Києвом могли стати протерміновані йогурти, які, до того ж, тренери добу зберігали у своїх кімнатах.