Згодом Гельзін на клубному сайті пояснив, чому так вчинив.

«Наш аналітик, якого ми найняли ще два роки тому для відстеження руху ставок, подзвонив мені за рахунку 0:2 на користь «Карпат». Він сказав, що в цей момент робиться багато ставок на те, що в другому таймі господарі заб'ють ще мінімум два голи, а може і більше.

При цьому коефіцієнт на цю подію став сильно падати. Я відразу набрав тренерів молодіжної команди, дізнався їх думку про гру, про те, що ж відбувається на футбольному полі.

Вони нічого не розуміли, за їхніми словами, деякі футболісти грали не на звичному для себе рівні. Побоювання стосовно того, що хтось із гравців не чесно веде боротьбу, підтвердилися.

Через 10 хвилин я ще раз передзвонив тренерам, вони сказали, що нічого не змінюється. І при рахунку 0:4, проаналізувавши всю інформацію, я вирішив вивести команду з поля, щоб люди, які, можливо, використовували наших футболістів з нечесною метою, не могли домогтися результату.

Це моє особисте рішення. Про це я відразу ж повідомив прем'єр-лігу і федерацію футболу України», – сказав Гельзін.

Поки незрозуміло, дограють чи переграють цю гру, або ж «Олімпіку» зарахують технічну поразку.

Відзначимо, що поразка від «Карпат» U-21 могла стати для молодіжки «Олімпіка» четвертою поспіль в чемпіонаті України.

У минулому сезоні голова комітету ФФУ з етики Франческо Баранка звинувачував молодь «Олімпіка» в здачі матчу з «Динамо» (0:4).

«Вголос»