У п’ятницю, 9 листопада, Львівський окружний адміністративний суд відмовив організації Віктора Медведчука “Український вибір” у призупиненні дії мораторію на російськомовний культурний продукт, який було прийнято рішенням Львівської Обласної Ради від 18 вересня 2018 року.

Про це громадському активістові Віталієві Горбатенку повідомили у прес-службі відомства.

Відповідне рішення суд прийняв, розглядаючи заяву організації про забезпечення позову щодо визнання протиправним і недійсним рішення Львівської облради від 18 вересня № 745.

Йдеться про те, що суд не погодився призупинити дію мораторію на час розгляду справи.

Невдовзі відбудеться судове засідання, на якому справу розглядатимуть по суті, а відтак з’ясують, чи задовольнити позов організації “Український вибір”.

Як писав “Вголос”, організація кума Путіна Віктора Медведчука “Український вибір” та партія “За життя” подали до суду через ухвалений Львівською облрадою мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на Львівщині.

Раніше цей мораторій на заборону російськомовного культпродукту на Львівщині гостро розкритикувала нардеп від “Самопомочі” Ірина Подоляк. Обранець назвала депутатів, котрі за нього проголосували, “невігласами і самозакоханими шкідниками”.

Як уже писав “Вголос”, 18 вересня депутати львівської облради підтримали свободівський проект рішення про мораторій на російськомовний культурний продукт на території області. Ініціював цей мораторій екс-віце-спікер, заступник голови ВО “Свобода” Руслан Кошулинський.