Медики розповіли про небезпеку мандаринів із супермаркету

Через мандарини, особливо привезені здалеку, існує реальний ризик постраждати, заразившись паразитами, адже на поверхні плодів можуть залишатися сліди личинок середземноморських мух, що, як наслідок, викликає отруєння.

Про це пише healthyliving.com.ua

«Перед вживанням мандарини обов’язково потрібно мити. На шкірці може перебувати безліч небезпечних речовин. Також необхідно ретельно мити руки після контакту зі шкіркою плодів», — зауважують експерти.

Зокрема, для збереження продукції перевізники нерідко покривають фрукти етиленом, а даний хімікат діє при потраплянні в організм як токсин і до того ж накопичується в печінці. Зазвичай такі плоди липкі на дотик.

Якщо на шкірці помітний яскравий восковий блиск, є імовірність, що фрукти обробляли фунгіцидами — речовинами для боротьби з цвіллю. Ці хімікати можуть викликати ниркову недостатність, і особливо сильно шкодять, якщо людина, крім іншого, вживає і алкоголь.

Мандарини, які здаються занадто соковитими і зберігають вм’ятини від пальців при натисканні, скоріше за все, були переморожені при зберіганні. Вживати такі фрукти лікарі не радять. Також, за їхніми словами, не потрібно вживати в їжу мандарини із зеленими плямами, адже це зазвичай свідчить про хвороби плодового дерева.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram