Melovin увійшов до трійки найпопулярніших виконавців Євробачення-2018 ВІДЕО

Melovin увійшов до трійки найпопулярніших виконавців Євробачення-2018 (ВІДЕО)

Український представник України на Євробаченні-2018 Melovin увійшов до трійки найпопулярніших виконавців конкурсу цього року.

Про це повідомляє офіційний сайт Євробачення-2018.

Нинішньою рекордсменкою за кількістю переглядів на YouTube стала переможниця конкурсу - Нетта, чиє відео перевищило позначку в 60 мільйонів прослуховувань. А відео виступу на сцені першого півфіналу подивилися понад 16 мільйонів разів.

Представниця Кіпру Елені Фурейра опинилася на другому місці, оскільки її запальний виступ у першому півфіналі подивилися понад 13 мільйонів користувачів.

Майже 6,5 мільйона переглядів отримало відео вогняного шоу MELOVIN'а у другому півфіналі. Завдяки цьому виконавець займає 3 місце.

Більше 5 мільйонів переглядів отримав виступ Міколаса Йозефа (Чехія). Незважаючи на те, що під час першої репетиції співак серйозно пошкодив кілька хребців, єдине, чого він не зміг втілити на сцені - це сальто. Саме через працьовитість Міколас увійшов в 5 найпопулярніших виконавців Євробачення-2018.

П'яте місце за кількістю переглядів у представниці Росії Юлії Самойлової, виступ наживо у другому півфіналі якої відвідали 4,5 мільйона глядачів.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram