Міліція почала розчищати київський Євромайдан під «йолку»

Ранок на столичному Майдані Незалежності, де третю добу проходить мітинг проти призупинки процесу підготовки до асоціацію з ЄС, продовжився переносом паркану та штовханиною з міліцією.

Як повідомляє 5 канал,  правоохоронці почали відтісняти людей, розширюючи площу навколо місця встановлення новорічної ялинки.

Людей запевнили, що такі дії пов’язані винятково із монтуванням головної святкової прикраси.

Однак мітингарі заявили, що їх намагаються витіснити з місця протесту. Присутні висловили обурення, що до будівельних робіт влада вирішила залучити спецпризначенців.

Як зазначили протестувальники, міліція почала ставити паркан, відокремлюючи від площі, де відбувається акція по метру-два з боків.

Наразі на євромайдані -  близько 100 мітингувальників, виступають усі охочі. На Хрещатику на  прилеглих до будинків територіях багато автобусів з міліцією.

23 листопада мітинг на Майдані не планують супрвооджувати музикою та танцями через роковини Голодомору. Планується виконувати лише гімн.

Джерело: Українська правда 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Пан Андрій23 листопада 2013 12:05 Відповісти IP:  94.76.88.--- А чому би не встановити ялинку? А єврострадальцям піти кудись...На Подол на приклад.
  • Салдатъ23 листопада 2013 14:21 Відповісти IP:  194.44.192.--- Оцей рагулоконус у вас називається ялинкою?
    Ні, це точно йолка!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm