Міністри оборони України, Польщі та Литви підписали спільну угоду

У четвер 5 жовтня міністри оборони трьох країн, які створили Литовсько-польсько-українську бригаду, підписали угоду, що розширює можливості діяльності цієї частини. До Любліна прибули очільники оборонних відомств Польщі – Антоні Мацєревич, України – Степан Полторак та Литви – Раймундас Каробліс.

Передає Польське радіо

У документі йдеться про можливість участі в міжнародних операціях за одностайної згоди сторін. Це надзвичайно важливий документ у контексті безпеки в цій частині Європи, – заявив польський міністр національної оборони Антоні Мацєревич: «Докорінно змінює дотеперішній кшталт цієї бригади. Від сьогодні ця бригада зможе брати участь у всіх мирних починах, що є необхідними тоді, коли мир знаходиться під загрозою. Це добрий знак, який дозволить нашим трьом народам, а передусім цій бригаді, діяти на благо безпеки Центрально-Східної Європи наших народів».

При нагоді другої річниці сформування Литовсько-польсько-української бригади, їй надали ім’я гетьмана Костянтина Острозького і вручили бойовий прапор багатонаціональної частини.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram