У Міносвіти заявили, що українці, аби працевлаштуватись, повинні знати мови нацменшин

У Міністерстві освіти України заявили, що українцям, щоб влаштуватися на роботу, потрібно знати мови національних меншин.

Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич та її перший заступник Володимир Ковтунець.

«Люди, які виконують професійні обов'язки, повинні володіти мовою національної меншини в обсязі, щоб спілкуватись з громадянами», - заявила Лілія Гриневич.

«Володіння на професійному рівні мовою національної меншини є обов’язковим для того, щоб людина могла працевлаштуватись і працювати в регіонах, де є компактне проживання національних меншин значною кількістю. На наш погляд, якщо значна частина населення розмовляє певною мовою, яка є мовою щоденного спілкування, то лікар, вчитель, який мусить з громадянами регулярно спілкуватись, повинен цією мовою на професійному рівні володіти. Це повинно створювати комфортне мовне середовище в нашій країні», - наголосив перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.

Як зазначив політичний оглядач Олександр Аронець, після слів Лілії Гриневич, складається таке враження, що нинішнє керівництво Міносвіти продовжує справу попередника Табачника. «Міносвіти Гриневич - діє як міністерство окупованих територій, яке змушує державні структури готувати спеціалістів для іноземних держав, яке посягає на державний суверенітет, національну безпеку України, адже створює умови для утворення в межах України паралельних автономних державних утворень нацменшин і передовсім для московитів. Таке міністерство слід розігнати, міністра і заступника міністра притягнути до кримінальної відповідальності за сприяння сепаратизму в Україні», - наголосив Олександр Аронець.

Нагадаємо, як пояснила у коментарі «Вголосу» громадська активістка Лариса Ніцой, проблеми нацменшин в Україні – це, поза сумнівом, відпрацьована Кремлем політтехнологія. Так само, як російські війська Путіна, коли заходили на схід України та у Крим, то у якості заслони ставили українських жінок та дітей. Так само, щоб стати на заваді розвитку України та українізації, Путін виставляє у перші ряди так звані нацменшини, які насправді є опорою «руского міра» в Україні. Бо якщо розібратися глибше, то серед тих, які кричать про ущемлення нацменшин в Україні, немає жодного реального представника національної меншини».

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram