У Міносвіти заявили, що українці, аби працевлаштуватись, повинні знати мови нацменшин

У Міністерстві освіти України заявили, що українцям, щоб влаштуватися на роботу, потрібно знати мови національних меншин.

Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич та її перший заступник Володимир Ковтунець.

«Люди, які виконують професійні обов'язки, повинні володіти мовою національної меншини в обсязі, щоб спілкуватись з громадянами», - заявила Лілія Гриневич.

«Володіння на професійному рівні мовою національної меншини є обов’язковим для того, щоб людина могла працевлаштуватись і працювати в регіонах, де є компактне проживання національних меншин значною кількістю. На наш погляд, якщо значна частина населення розмовляє певною мовою, яка є мовою щоденного спілкування, то лікар, вчитель, який мусить з громадянами регулярно спілкуватись, повинен цією мовою на професійному рівні володіти. Це повинно створювати комфортне мовне середовище в нашій країні», - наголосив перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.

Як зазначив політичний оглядач Олександр Аронець, після слів Лілії Гриневич, складається таке враження, що нинішнє керівництво Міносвіти продовжує справу попередника Табачника. «Міносвіти Гриневич - діє як міністерство окупованих територій, яке змушує державні структури готувати спеціалістів для іноземних держав, яке посягає на державний суверенітет, національну безпеку України, адже створює умови для утворення в межах України паралельних автономних державних утворень нацменшин і передовсім для московитів. Таке міністерство слід розігнати, міністра і заступника міністра притягнути до кримінальної відповідальності за сприяння сепаратизму в Україні», - наголосив Олександр Аронець.

Нагадаємо, як пояснила у коментарі «Вголосу» громадська активістка Лариса Ніцой, проблеми нацменшин в Україні – це, поза сумнівом, відпрацьована Кремлем політтехнологія. Так само, як російські війська Путіна, коли заходили на схід України та у Крим, то у якості заслони ставили українських жінок та дітей. Так само, щоб стати на заваді розвитку України та українізації, Путін виставляє у перші ряди так звані нацменшини, які насправді є опорою «руского міра» в Україні. Бо якщо розібратися глибше, то серед тих, які кричать про ущемлення нацменшин в Україні, немає жодного реального представника національної меншини».

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 10 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Ramzey16 червня 2017 09:06 Відповісти IP:  82.168.118.--- Не хочу нікого обзивати, але нехай її качка копне бля...
  Голову продуло напевно, ніде не чув щоб викладачка чи лікарка в європі з нац. меншинами спілкувалась іноземною мовою, хіба вона сама іноземка з іншої країни. Хай нац. Меншини мову вчать, та вони й так говорити вміють, нац. меншини хай дома спілкуються як хочуть, а в держ. установах, поліклініках, школах, універах ітд. має бути держ мова, бо буде бедлам, ще гірший ніж є. Навіть яник і то пробував говорити, то значить що всі представники нац. меншин тупіші ніж яник чи азіров. А мін.освіти хай поцілує себе в носа і книжки з історії перечитали, бо по суті непоняьно за що вони гроші наші отримують, якщо таке пропонують!!!
 • нік15 червня 2017 23:11 Відповісти IP:  82.207.7.--- Нехай самі вивчать молдавську.угорську.грецьку і т.д. вони ж у міністерстві повинні спілкуватись із різними представниками нацменшин
 • Україномовний15 червня 2017 22:16 Відповісти IP:  213.5.192.--- В Україні тільки Українська. Хватить тої москальскої мови на нашій землі. Наші хлопці гинуть а вони блять на ворожій мові хочуть говорити. ГАНЬБА!
 • Iryna15 червня 2017 14:29 Відповісти IP:  46.133.98.--- Зовсім осатаніли
 • Роман14 червня 2017 19:48 Відповісти IP:  188.163.74.--- У відставку,якщоне знаєте івриту,або китайської.Звіт про знання завтра чекаю у змі.
 • Людмила15 червня 2017 08:17 Відповісти IP:  130.180.216.--- Слушна думка,підтримую.96
 • Володимир14 червня 2017 16:55 Відповісти IP:  46.250.12.--- Це не міністерство освіти України, а філіал московського ФСБ, звідки оці антиукраїнські негідники, отримують гроші !
 • Дзюник13 червня 2017 18:28 Відповісти IP:  178.136.231.--- Сама найменша "меншина",яка є в Україні - єврейська...Вона ж і правляча,так як сконцентрувала у своїх руках найбільші фінансові та інші ресурси і найбільшу владу...Вона ж і підкидає українським і російським "большинам" оце саме мовне питання,яке вже всіх,чесно кажучи,зає.бало...Всіх,окрім тих,які на ньому заробляють на добрий кавалок хліба з маслом і кошерною ковбасов...Живуть же люди в сильних,багатих країнах,говорять на мові якій хочуть,як хочуть,і з ким хочуть...Людське спілкування - воно ж різне - приязне,доброзичливе,вороже,хамське,тупе,принизливе,жорстоке - і мова тут абсолютно ні до чого...А нам постійно підкидають таку мульку,що мова є основною і першою ознакою державності,націі...Ну це ж дурня повна...Глухонімі...вони що,не українці?..
 • Арій13 червня 2017 18:47 Відповісти IP:  192.42.116.--- Молодець ти правий, розумнику Влодзімеже! Дійсно, усі, хто пискує за належне місце укрмови в Україні - є жидівські провокатори. А саме Фаріон, Аронець, Тягнибок, Вятрович, Кириленко, Яворівський тощо. Яких недобили гестапо й НКВС, Гітлєр й Сталін. Тому саме ім варто нині зацементувати писок гіпсом!
 • НЕО13 червня 2017 17:39 Відповісти IP:  188.226.216.--- Маразм повний з такими горе міністрами.Тобто не громадянин держави має знати державну мову а держслужбовець має володіти "ізиком" якщо хоче працювати наприклад у Харкові чи Дніпрі.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm