11 07 2018 21:49

Мінспорту хоче реконструювати київську льодову арену «Авангард»

Міністерство молоді і спорту України закликає український парламент передбачити в змінах до державного бюджету на 2018 рік фінансування для початку реконструкції льодової арени спорткомплексу «Авангард» у Києві.

Про це повідомляє прес-служба Мінспорту.

«11 липня гравці і тренери дитячого клубу «Сокіл» пікетували Кабінет міністрів України з вимогою провести реконструкцію льодової арени спорткомплексу «Авангард»... Міністерство, як і батьки, тренери і хокеїсти, зацікавлене у відродженні дитячого та юнацького хокею в Україні», - йдеться в повідомленні Мінспорту.

У міністерстві зазначають, що неодноразово закликали депутатів Верховної Ради виділити необхідні кошти в державному бюджеті на 2018 рік - близько 90 млн грн, на капремонт існуючої льодової арени та залу для глядачів.

«Ми сподіваємося, що незабаром будуть прийняті поправки до бюджету-2018, і народні депутати нададуть можливість почати реконструкцію вже в цьому році2, - наголошується в повідомленні.

Крім того, Мінспорту звернулося до уряду з проханням передбачити витрати на подальшу реконструкцію спортивного комплексу в 2019 році.

«Щодо можливості почати тренування для юних хокеїстів у вересні 2018 року. Зараз міністерство готове брати участь у переговорах з приватними інвесторами з питання про місце тренувань, поки триватиме реконструкція льодової арени "Авангарду», - підкреслили у відомстві.

У той же час, в міністерстві констатували, що на шляху вирішення даного питання стоїть проблема, пов'язана з оформленням земельної ділянки в Києві під тимчасову оренду. «Тут ми сподіваємося на розуміння ситуації і сприяння від столичної влади», - додали в Мінспорту.