Мін'юст обговорює питання щодо посилення вимог до державних реєстраторів

У Міністерстві юстиції обговорюють питання щодо удосконалення законодавства стосовно підвищення професійності та відповідальності державних реєстраторів.

Про це заявила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

За словами заступника міністра, якщо будуть внесені відповідні зміни в законодавство, то стане складніше отримати акредитацію державного реєстратора, а також -  треба буде довести, що людина, яка хоче обійняти посаду державного реєстратора, справді має юридичну освіту, а не «папірець про неї».

«Я зараз піднімаю питання, і ми обговорюємо це на рівні міністерства, яким саме чином удосконалити законодавство щодо підвищення професійності реєстраторів і їхньої відповідальності. Точно ми ускладнимо вхід до цієї професії. Я думаю, що до цієї законодавчої ініціативи ми будемо залучати і громадські організації», - заявила Олена Сукманова.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Реєстратор13 серпня 2017 13:04 Відповісти IP:  37.54.75.--- О, вже вирішили знищити реєстраційну галузь. А чому тоді і паралельно не розглянути питання про підвищення рівня заробітної плати, яка на даний час є мізерною? Чому ставиться питання УСКЛАДНЕННЯ, на не ПОЛІПШЕННЯ? Згадаєте мої слова, в разі "ускладнення входу до цієї професії" реєстраційний напрямок залишиться взагалі без реєстраторів і данна глузь зупинеться, чим створить колапс для бізнеса та пересічних громадян. Зупинка, або затримання хоча б на один день реєстраційної діяльності призведе до фінансових втрат, що потягне за собою низку скарг та судових позовів. Якщо б Олена Сукманова хоча б один день пропрацювала реєстратором, то вона зрозуміла тупість своїх висловлювань. Тільки щоб навчитись в реєстрі працювати потрібно не менше року, а тут ще гайки хочуть затиснути. Ну що скажеш, все робиться лише для УСКЛАДНЕННЯ, а не для ПОЛІПШЕННЯ, нажаль.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm