У Сполучених Штатах 13 листопада розпочнеться продаж книги колишньої першої леді, дружини 44-го президента США Мішель Обами — «Становлення», повідомляє Громадське з посиланням на Washington Post.

Мемуари складаються з трьох розділів: «Стаючи мною», «Стаючи нами» і «Стаючи великим».

У першій частині Машель Обама аналізує Чикаго та його мешканців. Як зазначило в рецензії видання  цей розділ нагадує читачам про наявність ступеня магістра соціології Мішель у Принстонському університеті.

У другій частині книги колишня перша леді розвовідає історію стосунків з Бараком Обамою, а в третій — про публічність свого подружжя, зокрема, як це жити під постійним наглядом суспільства.

Мішель у книзі також розповіла, що 20 років тому в неї був викидень. Для того, аби зачати двох доньок — Малію та Сашу Мішель, вдалася до екстракорпорального запліднення.

«Я відчувала, що зазнала невдачі, тому що не знала, наскільки поширені викидні, тому що ми не говоримо про них. Ми залишаємося наодинці з власним болем, думаючи, що з нами щось не так», — розповіла Мішель.

Також вона написала про відвідування зі своїм чоловіком психолога, зазначивши, що психотерапія стала для подружжя способом «навчитися обговорювати суперечки».

Згадала Мішель Обама і про Дональда Трампа. У своїй книзі вона написала, що ніколи не пробачить його за чутки про місце народження Обами, а також що дуже розлютилася, коли почула вихваляння Трампа про «можливість хапати жінок за промежини».