Місія МВФ прибула в Україну

Сьогодні ввечері до столиці України приїхав перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Девід Ліптон.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на представництво МВФ в Україні, передає Корреспондент.

Очікується, що Ліптон перебуватиме в Києві з офіційним візитом до 14 вересня.

Раніше сьогодні заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова заявила, що, ймовірно, місія МВФ прибуде до Києва у другій половині вересня на перегляд програми EFF.

Цієї осені місія МВФ може тричі відвідати Україну. Вона займатиметься питаннями пенсійної реформи і державного бюджету на 2018 рік.

Нагадаємо, в українському Мінфіні сподіваються на отримання двох траншів від МВФ до кінця 2017 року.

Останній транш в розмірі 1 млрд доларів був виділений Києву в квітні нинішнього року.

 

 

 


КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Читач13 вересня 2017 08:29 Відповісти IP:  95.46.126.--- Навіщо єс знищувати свої ліси як що е загнана в кут Україна ?
    Ось чого і прибули посланці:
    “Если Украина не снимет запрет на экспорт кругляка, 600 миллионов евро – третий транш макрофинансовой помощи – будет потерян. Решение будет принято до конца этого года, а значит, вы должны получить деньги в начале 2018 года. Но опять-таки, до сих пор есть шесть-семь условий в сфере борьбы с коррупцией, социальных выплат для переселенцев, в области торговли, энергетики, которые так и не были выполнены Украиной. И если так и останется – вы не получите деньги”, – заявил Мингарелли.
    http://news.finance.ua/ru/news/-/410331/v-es-napomnili-ukraine-ob-usloviyah-dlya-polucheniya-tretego-transha-v-600-millionov-evro

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram