Міський голова Сколе роздав землю своїм наближеним особам ‒ родичам та депутатам

Міський голова Сколе роздав землю своїм наближеним особам ‒ родичам та депутатам

Сколівський міський голова під час останнього сесійного засідання протягнув проект рішення про надання земельних ділянок наближеним до нього особам.

Про це 22 травня 2017 року повідомив голова земельної комісії, депутат Сколівської міськради Роман Ушневич.

«Під час сесійного засідання 19 травня 2017 року депутати Сколівської міськради без проведення громадських обговорень та рішення земельної комісії незаконно затвердили детальний план забудови та проголосували за надання земельних ділянок, що на вулиці Олега Ушневича. При цьому мешканці міста виступили категорично проти розкрадання земельних ділянок.

Люди розуміють, що це практично остання земля у місті. Мешканці пропонують або залишати цю землю для резерву, або всю віддавати українським бійцям. Міський голова, ігноруючи думку громадськості та порушуючи регламент та Закон, протягує проект рішення, яким не вперше роздає земельні ділянки своїм наближеним особам ‒ родичам та депутатам», ‒ зазначив свободівець.

Роман Ушневич повідомив, що фракція «Свободи» звертатиметься до прокуратури з приводу використання міським головою Сколе злочинних схем розкрадання землі.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram