Міжнародна федерація хокею не знайшла провини українських хокеїстів у скандалі з договірним матчем

Дисциплінарна Рада ухвалила рішення зняти тимчасову дискваліфікацію воротаря збірної України Едуарда Захарченка і захисника Володимира Вариводи, пославшись на відсутність достатніх доказів у справі про нібито можливий договірний характер матчу Україна - Південна Корея в межах чемпіонату світу в дивізіоні 1А, який пройшов у квітні 2017 року Києві.

Про це повідомляє прес-служба Міжнародної федерації хокею на льоду (IIHF).

Разом з тим, у своєму рішенні Рада підкреслила, що це лише скасовує тимчасову дискваліфікацію, і не прийняла остаточного рішення по суті справи.

Дисциплінарна рада може відновити справу в будь-який час, якщо будуть виявлені додаткові докази.

Це означає, що Едуард Захарченко та Володимир Варивода можуть продовжити кар'єру в хокеї.

Разом з тим, в нинішньому сезоні гравці вже не зможуть бути дозаявлені клубами чемпіонату України або європейських ліг, оскільки трансферне вікно в Європі вже закрилося.

У той же час обидва гравці мають право зіграти за національну збірну на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В, на якому в квітні виступить збірна України.

Зазначимо, що Захарченко є основним воротарем збірної України на протязі останніх декількох років.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Захарченка та Вариводу звинуватили в спробі здачі матчу Україна - Південна Корея, хоча прямих і непрямих доказів цьому не знайшлося, як не було і самого факту здачі матчу.

Приводом для розглядів послужили фото сумнівних розписок, в яких гравці нібито зізналися в тому, що не змогли здати матч. Ці фото були надіслані анонімно невідомою особою.

«Вголос»

Теги: хокей

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram