Мокрий сніг, холод і сильний вітер прогнозують синоптичні мапи на найближчий тиждень в Україні.

Про це повідомила метеоролог Наталка Діденко.

“З початку нового тижня, як і прогнозували, похолодання посилиться: від +9…+15 градусів поступово у середині тижня до +7…+12 градусів. Нічними годинами — від +4…+10 градусів до +1…+5 градусів, а подекуди й до невеликих мінусів. Збільшиться хмарність, побільшає дощів”, — каже Діденко.

За прогнозом синоптика, найскладнішими днями будуть середа та четвер:

“Йтимуть дощі, посилиться вітер до штормових значень, температура повітря буде низькою, вдень — у межах +6…+10 градусів, на Півдні та Сході — до +12…+15 градусів”.

“Унаслідок діяльності циклону з півночі та його атмосферних фронтів у спілці з низькою температурою повітря 24-25 жовтня у західних областях, у північній частині та на Вінниччині місцями можливий мокрий сніг із сильним вітром“, — додає Діденко.

Водночас понеділок в Україні ще буде відносно спокійним, у більшості областей — сухим, лише на Луганщині та Донеччині пройдуть дощі.

“Температура повітря завтра становитиме +9…+14 градусів, на Півдні — до +17 градусів. У Києві понеділок очікується без опадів, удень — близько +11 градусів. Вівторок стане холоднішим, побільшає хмар і ймовірний невеликий дощ. У середу та четвер у столиці очікується несприятлива погода: дощі, сильний вітер, подальше похолодання і навіть при наближенні температури повітря до +1…+4 градусів, є ймовірність мокрого снігу”, — каже синоптик.

Утім на наступних вихідних погода в Україні суттєво покращиться: з’явиться сонце та потепліє.

Мокрий сніг, холод та сильний вітер прогнозують синоптичні карти на найближчий тиждень в Україні.Щоб не розганяти…

Опубліковано Наталкою Діденко Неділя, 21 жовтня 2018 р.