Московські попи відхрещуються від зневаження пам'яті загиблого героя АТО

Керуючий Львівською єпархією УПЦ Московського патріархату, Єпископ Львівський і Галицький Філарет прокоментував ганебні події, що сталися 15 липня під час поховання загиблого у російсько-українській війні Володимира Турчина.

Нагадаємо, в суботу у Жовкві на Львівщині прощалися із загиблим героєм. Похоронна процесія тоді минала храм св. апп. Петра і Павла, церковнослужителі якого не вважали за потрібне відчинити ворота і віддати честь захисникові. Як наслідок, містяни почали активно висловлювати обурення таким вчинком.

Тепер же Єпископ Філарет спробував виправдати своїх підопічних, опублікувавши відповідне звернення :

«Ця сумна подія була затьмарена прикрим інцидентом. Похоронна процесія рухалась до місця поховання повз храм св. апп. Петра і Павла, ворота якого виявились зачиненими. Ця прикра помилка, яка сталася ненавмисно, викликала негативну реакцію людей, присутніх на скорботній церемонії», – йдеться у зверненні.

Разом з тим, Єпископ зазначає, що дуже стурбований реакцією парафіян і обіцяє вжити усіх можливих заходів, щоб «залагодити конфлікт та відновити спокій і міжконфесійний мир у місті».

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram