Московські попи відхрещуються від зневаження пам'яті загиблого героя АТО

Керуючий Львівською єпархією УПЦ Московського патріархату, Єпископ Львівський і Галицький Філарет прокоментував ганебні події, що сталися 15 липня під час поховання загиблого у російсько-українській війні Володимира Турчина.

Нагадаємо, в суботу у Жовкві на Львівщині прощалися із загиблим героєм. Похоронна процесія тоді минала храм св. апп. Петра і Павла, церковнослужителі якого не вважали за потрібне відчинити ворота і віддати честь захисникові. Як наслідок, містяни почали активно висловлювати обурення таким вчинком.

Тепер же Єпископ Філарет спробував виправдати своїх підопічних, опублікувавши відповідне звернення :

«Ця сумна подія була затьмарена прикрим інцидентом. Похоронна процесія рухалась до місця поховання повз храм св. апп. Петра і Павла, ворота якого виявились зачиненими. Ця прикра помилка, яка сталася ненавмисно, викликала негативну реакцію людей, присутніх на скорботній церемонії», – йдеться у зверненні.

Разом з тим, Єпископ зазначає, що дуже стурбований реакцією парафіян і обіцяє вжити усіх можливих заходів, щоб «залагодити конфлікт та відновити спокій і міжконфесійний мир у місті».

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Патріотка19 липня 2017 21:02 Відповісти IP:  188.190.57.--- Шкода мені священника. Вийшло негарно, але хоча б хтось здогадався спитати - чому? Можливо людина хвора лежить, можливо просто не знала, що містом йтиме процесія, адже УПЦ не була на загальному відспівуванні. Одним словом, занепастили людину. Чи легше від того загиблому?
  • Орест19 липня 2017 11:09 Відповісти IP:  188.163.33.--- Тепер інфа взагалі переробленна, а починалось усе з того - що хтось тамне "віддав" шану загиблому учаснику АТО. А тепер усе колотиться знову проти УПЦ та попів. Народ з цими 1+1 та табугом писак імя яким журналізди вже в котре очманів, тому і не дивно що усі такий срач в коментарях розвели. Бажаю усім миру, та розуміння що таких публікацій.
  • ЛЕВ17 липня 2017 18:58 Відповісти IP:  46.133.24.--- Палити попів мацкофскіх!!!
  • 201717 липня 2017 19:00 Відповісти IP:  178.62.34.--- Тогда уже и хохловских палить надо.
  • Богдан17 липня 2017 17:10 Відповісти IP:  77.123.170.--- Злякалися, що їхню жовківську контору закриють... До кого вони за Україну моляться? До кривавого царя Нікалая??? ))) Вже давно пора заборонити в країні цю антидержавну секту!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram