Московський піп, що зневажив пам’ять героя АТО у Жовкві - батько глави департаменту освіти ЛОДА

Настоятелем храму на честь святих апостолів Петра і Павла (УПЦ Московського патріархату) у Жовкві є протоієрей Стефан Хомин.

Він же – батько очільниці департаменту освіти Львівської облдержадміністрації Любомири Степанівни Мандзій.

 Світлина від Andriy  Sokolov.

Як уже розповідав «Вголос» у статті «Львівська освіта Московського патріархату», сам отець Степан Хомин у Жовкві має неоднозначну репутацію, адже місцеві жителі повідомляють, що спочатку у 90-х роках громада Жовкви цей храм будувала, як православний Київського патріархату, проте отець разом з ініціативною групою домігся, щоб віддати новозбудовану церкву Московському патріархату.

Нагадаємо, на вихідних у Жовкві прощалися із загиблим героєм російсько-української війни Володимиром Турчиним. Похоронна процесія тоді минала храм св. апп. Петра і Павла, церковнослужителі якого не вважали за потрібне відчинити ворота і віддати честь захисникові. Як наслідок, містяни почали активно висловлювати обурення таким вчинком.

У відповідь на це керуючий Львівською єпархією УПЦ Московського патріархату, Єпископ Львівський і Галицький Філарет спробував виправдати своїх церковнослужителів.

Цікаво, що й очільник ЛОДА Олег Синютка звернувся до Єпископа УПЦ щодо факту зневаги до полеглого українського воїна.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram