Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» розповів депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андрій Рікота.

«На жаль, ми побачили, як діють подвійні стандарти – коли з одного боку декларуються проукраїнські цінності, а з іншого… Можна тільки здогадуватись, яка була мотивація проголосувати за питання в інтересах Ахметова. Мені, звичайно, прикро за тих депутатів, які на це пішли, але, сподіваюсь, громада може оцінити цей крок, надати оцінку тим депутатам», – зазначив він.

За словами Андрія Рікоти, депутати прийняли таке рішення, навіть не давши виступити представнику села Сороки-Львівські, який хотів озвучити позицію місцевих мешканців:

«Важливо, щоб всі рішення міської ради враховували інтереси громади. І відбулась дуже прикра річ, коли депутати не дали можливості виступити представнику села Сороки-Львівські для того, щоб озвучити позицію, яка відрізняється від тої, за яку проголосували більшість депутатів».

Також на сесії прийняли Малу Конституцію Львова. За оновлений статут міста депутати проголосували, хоч і зі скандалом. На думку Андрія Рікоти, хоча цей документ не є ідеальний, втім – дієвий.

«Цей документ є широкою платформою для взаємодії депутатів, мешканців та чиновників. Дійсно, в цьому статуті є багато прогресивних речей – громадський бюджет, громадські слухання, консультації з громадськістю, електронні петиції, певні вимоги щодо депутатської етики. Звичайно, були зауваження, але практично усі вони були виправлені. І ми на виході отримали статут, який, звичайно, не є ідеальним, але який врахував більшість побажань і може бути дієвим», – пояснив він.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.