Мученик Садовий звинуватив правоохоронців у дестабілізації ситуації у Львові

Мер Львова Андрій Садовий вважає, що правоохоронці, викликаючи його чиновників на допит через невивезене сміття, дестабілізують ситуацію у місті.

Про це він заявив у коментарі після сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Як мені переказали поінформовані джерела, схема ідеальна: спочатку блокують, не дають можливості вивозити сміття, а потім порушують кримінальні провадження за те, що сміття не вивезене. Це геніальний винахід. Сьогодні мають опитати усіх членів комісії з надзвичайних ситуацій. Їхня проблема у тому, що вони є публічними, вони б мали тихо сидіти, коли Львів завалюють сміттям. А зараз вирішили посадити тих, кого потрібно посадити, щоб показати, як люди погано господарюють. Але з того нічого не вийде, ми боротимемось. Сьогодні вони (ред.., - правоохоронці ) о 9 ранку принесли повістки, обвішали ними міську раду . Їхня задача – дестабілізувати ситуацію у місті», - зазначив Садовий.

При цьому заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, позаштатний радник міського голови з питань житлової інфраструктури Сергій Бабак пояснив, що його викликають на допит у Національну поліцію Львівської області, як свідка у невідомій йому справі.

«Що хочуть – не знаю. Я отримав повістку сьогодні о 9.20. Які будуть питання – не знаю. Теми кримінальної справи я теж не знаю. Мене викликають, як свідка», - зазначив Бабак.

 

«Вголос»

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

  • 17 травня 2017 21:39 Відповісти IP:  82.145.220.--- Є всі підстави стверджувати, що проблеми, які відбуваються зараз у Львові, довкола сміття, Садового і його партії, вони носять системний характер і – це помства за це, що політична сила знаходиться у патріотичній позиції.
    Якби зараз партія мера Львова повернулась у коаліцію, всі питанням зі сміттям були б вирішені», - відзначив політолог О.Доній
    Джерело:http://lvivnews.com.ua/2510-yakbi-zaraz-partya-sadovogo-povernulas-u-koalcyu-to-vs-pitannya-z-smttyam-buli-b-virshen-poltolog.html
  • Не мер не злодій17 травня 2017 22:47 Відповісти IP:  81.214.106.--- Цей рижий аферист заробив на довгих вояжах сміття аж на край світу і його треба туди ж керувати відправити
  • Мік17 травня 2017 19:48 Відповісти IP:  163.172.223.--- Сміття нехай прибере, а не хрестики носить, викрикаючи наче хрест несе на Голгофу.
  • Олег17 травня 2017 15:30 Відповісти IP:  95.134.20.--- Та там садити можна всю комісію на чолі з мером, не помиляєшся. Садовий міліарднром став за 10 років каденціі, а завод не збудував

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram