Мученик Садовий звинуватив правоохоронців у дестабілізації ситуації у Львові

Мер Львова Андрій Садовий вважає, що правоохоронці, викликаючи його чиновників на допит через невивезене сміття, дестабілізують ситуацію у місті.

Про це він заявив у коментарі після сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Як мені переказали поінформовані джерела, схема ідеальна: спочатку блокують, не дають можливості вивозити сміття, а потім порушують кримінальні провадження за те, що сміття не вивезене. Це геніальний винахід. Сьогодні мають опитати усіх членів комісії з надзвичайних ситуацій. Їхня проблема у тому, що вони є публічними, вони б мали тихо сидіти, коли Львів завалюють сміттям. А зараз вирішили посадити тих, кого потрібно посадити, щоб показати, як люди погано господарюють. Але з того нічого не вийде, ми боротимемось. Сьогодні вони (ред.., - правоохоронці ) о 9 ранку принесли повістки, обвішали ними міську раду . Їхня задача – дестабілізувати ситуацію у місті», - зазначив Садовий.

При цьому заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, позаштатний радник міського голови з питань житлової інфраструктури Сергій Бабак пояснив, що його викликають на допит у Національну поліцію Львівської області, як свідка у невідомій йому справі.

«Що хочуть – не знаю. Я отримав повістку сьогодні о 9.20. Які будуть питання – не знаю. Теми кримінальної справи я теж не знаю. Мене викликають, як свідка», - зазначив Бабак.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm