«Муніципальна дружина» стала «Муніципальною вартою»

Депутати Львівської міськради перейменували «Муніципальну дружину».

За відповідне рішення проголосувало 46 депутатів Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«З метою приведення назви підприємства у відповідність з європейськими стандартами, для забезпечення розуміння основної мети, напрямків діяльності підприємства пропонуємо перейменувати ЛКП «Муніципальна дружина» у ЛКП «Муніципальна варта», – йдеться у рішенні.

При обговоренні цього питання депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич поцікавився, чому саме «Муніципальна варта», оскільки він є засновником приватної охоронної фірми «Варта» та однойменної спільноти у соцмережі. А от депутат Львівської міськради від ВО «Свобода» Маркіян Лопачак натомість запропонував зробити муніципалів прибутковою організацією, оскільки приватні охоронні фірми заробляють на охороні громадського порядку.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Квиток нікуди14 вересня 2017 15:20 Відповісти IP:  176.121.10.--- "Муніципальники" - це ті що вибивають з приїжджих "штрафи" хто не знає як по радянськи соціалістично відповідальні товариші мають самі компастувати квиток після покупки? Чи ті які прикидаючись поліцією "штрафи" вибивають з полохливіших студентів чи з селян напідпитку у Львові? Нажаль ці "варти" у всіх містах однакові. Усі ліквідувати.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm