МВФ не дасть грошей якщо Україна не підніме ціну на газ

МВФ не дасть грошей, якщо Україна не підніме ціну на газ

Глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що основними умовами завершення четвертого перегляду програми розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду (МВФ) для України і виділення траншу кредиту є прийняття закону про Антикорупційний суд, а також виконання обіцянок щодо приведення цін на газ до ринкового рівня.

«Є певні умови, їх треба виконати. Це досяжні показники: сподіваємося на швидке їх виконання», – цитує його агентство «Інтерфакс-Україна».

Люнгман також зазначив, що метою впровадження ринкових цін на газовому ринку є придушення штучної сегментації ринку окремо для домогосподарств і окремо для промисловості.

Серед інших завдань він виділив стримання інфляції, позитивно оцінивши підвищення облікової ставки Нацбанком, збереження політики гнучкого обмінного курсу для підтримки конкурентоспроможності української економіки.

Глава представництва зазначив, що міжнародні резерви України зросли на $6,5 млрд – до $19 млрд, однак необхідно нарощувати їх і далі – до $30 млрд, щоб забезпечити захист від зовнішніх шоків.

Він також закликав в політиці підвищення зарплат орієнтуватися на зростання продуктивності праці, оскільки надмірне збільшення зарплат зашкодить стабільному зростанню.

«Вголос» 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram