МВФ спрогнозував зростання української економіки

Міжнародний валютний фонд покращив прогноз світового економічного зростання на цей рік. Цьому сприятиме пожвавлення як у розвинених економіках, так і в країнах, що розвиваються.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) у вівторок, 18 квітня, покращив свій глобальний прогноз економічного зростання: світова економіка у 2017 році зросте на 3,5 відсотка, хоча попередній прогноз передбачав зростання на 3,4 відсотка, а прогноз на 2018 рік залишився незмінним (3,6 відсотка), передає DW інформацію агентства dpa.

Пожвавленню розвинених економік сприятиме циклічне відновлення глобального виробництва та торгівлі, яке стало набирати обертів минулого літа. «Економічний підйом, якого ми очікували вже протягом певного часу, здається, матеріалізується», - написав у звіті головний економіст МВФ Моріс Обстфельд.

У Міжнародному валютному фонді очікують зростання української економіки у 2017 році на рівні двох відсотків. Серед факторів збільшення ВВП називається підвищення реальних доходів, зокрема, мінімальної зарплати. Негативним чинником у МВФ назвали блокаду переміщення товарів через лінію розмежування на Донбасі. 

За даними МВФ, економічне зростання у розвинених країнах збільшиться з 1,7 відсотка минулого року до 2 відсотків у 2017-2018 роках. Прогноз зростання для Японії, зокрема, зріс на 0,4 відсоткового пункту до 1,2 відсотка, а для Єврозони та Китаю - на 0,1 відсоткового пункту до 1,7 відсотка та 6,6 відсотка відповідно. Прогноз зростання для США зберігся на сталому рівні - 2,3 відсотка.

Економіки країн, що розвиваються, за даними МВФ зростуть цього року на 4,5 відсотка - на 0,4 відсоткових пункту більше, ніж у 2016 році. У 2018 році МВФ очікує у цій групі країн економічне зростання на рівні 4,8 відсотка.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm