МВФ вимагає заморозити зростання зарплат в Україні на три роки

Міжнародний валютний фонд вимагає заблокувати підвищення зарплат в Україні на три роки.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв'ю Realist.

Він зазначив, що цей крок ключовий кредитор України прописав у проекті Меморандуму про співпрацю.

«Якщо цього року ми підвищуємо мінімальну пенсію на 10%, ми мінімум на 15% повинні збільшити мінімальну зарплату. Що ми читаємо в проекті Меморандуму? Заморозити зарплату на три роки. Що це означає? Що мінімальна пенсія буде зростати, а внесок до ПФ буде падати. Ми знову будемо збільшувати дефіцит ПФ, за що нас лає МВФ. Хлопці, поясніть мені цей феномен, щоб я зрозумів. Але відповіді немає», – зазначив Рева.

Міністр заявив, що мінімальна зарплата не буде заморожена на рівні 3200 грн. За його словами, в подальшому підвищення мінімальної зарплати не буде відбуватися стрибкоподібно. «Я не думаю, що мінімальна зарплата буде рости стрибкоподібно так, як вона зросла зараз. Вона три роки не зростала. У нас співвідношення між середньою і мінімальною зарплатою за три роки погіршилося у 2 рази. Ми просто вирівняли співвідношення», – сказав Рева.

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Іця9 березня 2017 19:59 Відповісти IP:  178.137.167.--- МВФ...то хто такий. Що це він нам розказує? А ми л@хи його слухаєм!!! Він вже сказав пвдняти комуналку і її здьорнули до такого рівня, що не знаєш як жити, а ваша субсидія 30 гривень на утримання будинку чи 50 на світло так помагає що капець. Так тепер послухаєм і покиваєм головома щоб не піднімали зарплату... А шановний МВФ може ви ще попросите щоб ліки не дорощали і ціни на продукти, а то ми такий піпець який великий експортер олії, яєць та борошна, а самі купляєм даний продукт ( олію) за ціною 1 долара, і бензина у нас стількиж, а чому зарплата не в зелених?
 • смс17 лютого 2017 17:30 Відповісти IP:  95.134.51.--- А на хрена нам цей МВФ потрібний?Що у нас зовнішне управління?!!
 • Галичанин.20 лютого 2017 11:48 Відповісти IP:  89.105.247.--- замість МВФ поверніть Азарова і не буде нинішніх проблем.
 • Заплати за привида17 лютого 2017 16:45 Відповісти IP:  46.166.148.--- За офшори доводитья платити. Тимчасова влада нажирається на скільки може. МВФ оплачує усунення дефолту і намагається робити це по мінімуму.
  Українці, це ж ми разом з Охендовським вибралу цю владу, як менеше зло.
  Чи не пора йти далі і обирати краще добро, як сподівались і за що вмирали?
  Вони обовязково як Янукович попросять Росію напасти. Але колись доведеться відважитись...
 • іван17 лютого 2017 16:13 Відповісти IP:  194.44.240.--- фантазуй..... знайшов оправдання.... брехуни... головне ціни попіднімай на все...

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm