Учора Павло Клімкін провів зустріч із главою МЗС Угорщини, де вони обговорювали складні питання, які виникають між двома державами.  Міністр закордонних справ України загалом задоволений зустріччю, адже каже, що, на його думку, угорська сторона зозуміла – з нами жартувати їй не слід.

Про це Клімкін заявив під час відвідин Львівського безпекового форуму, передає кореспондент “Вголосу”.

“Зустріч була довгою, складною, але конструктивною. Ми розмовляли про консульства, зокрема, що нам потрібні консультації. Говорили й про те, що угорцям на території України слід дотримуватися міжнародного права. Нарешті домовилися, що вони змінять назву “уповноваженого по Закарпаттю”, – сказав очільник дипвідомства.

Також Міністр повідомив, що Петер Сійярто зачепив питання захисту національних меншин.

“Він сказав, що нам потрібен окремий документ про захист національних меншин на території Закарпаття. Я вважаю, що Угорщина і так цим забезпечена, тому цієї теми глибше не зачіпав. Ми не збираємося воювати з Угорщиною, нам цього не потрібно, але свої інтереси будемо відстоювати”, – каже Клімкін.

Окрім того, Павло Клімкін додав, що 28 листопада у Києві відбудуться консульські консультації, на яких обговорюватимуть і питання з паспортами.