Ми сповнені рішучості повернути окупований Крим, - Порошенко

Президент Петро Порошенко запевняє, що українська влада всіма силами намагається визволити Крим із російської окупації.

Про це йдеться у його зверненні до українського народу у зв'язку з Днем боротьби за права кримськотатарського народу, повідомляє прес-служба президента.

«Ми сповнені рішучості політико-дипломатичним шляхом повернути окупований Крим, який, беззаперечно, був і залишається невід’ємною частиною України», - заявив голова держави.

«Україна й надалі з допомогою солідарної міжнародної спільноти послідовно захищатиме права і свободи усіх українських патріотів, підтримуватиме спротив загарбникам та їх найманцям», - додав він.

Порошенко також висловив сподівання, що Верховна Рада зробить усе можливе у питанні визначення і законодавчого закріплення формату кримськотатарської автономії у Криму.

«Після внесення пропозицій Конституційною комісією я готовий виступити з відповідною законодавчою ініціативою», - підкреслив український Президент.

 

«Вголос»

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • гы20 травня 2017 10:10 Відповісти IP:  109.86.241.--- "Судячи з того, що покращений головпередаст вирішив заборонити і vpn (це такий засіб для надійного серфінгу через закордонні сервери) нас незабаром чекає заборона не тільки фканатактів і [***]класників, а й фейсбуха. А потім месенджерів. З посиланням на захист нацбезпеки."

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm