Миття вікон і гроші на меблі: львів'яни продовжують нарікати на побори у школах

У загальноосвітніх школах Львова, попри заборону управління освіти Львівської міської ради, продовжують збирати готівку на меблі, подарунки та будматеріали.

Про це львів'яни пишуть у спільноті «Варта-1».

26 вересня управління освіти ЛМР видало наказ № 459р про заборону обігу готівкових коштів в навчальних закладах. Та в школі № 62 і далі продовжують збирати кошти. Цього року збирали на фонд школи, на ремонт, на меблі, на День вчителя. Зараз збирають на камери відеонагляду. Школа не бідна. Автівки гостей готелю «Леополіс» паркуються на подвір'ї школи, багато шкільних приміщень здаються в оренду. Невже директор школи не може кошти, що надходять від орендарів, використовувати на потреби школи? До речі. Ремонти так і не були зроблені, меблі куплені частково. Знаю, що і в інших школах на наказ ЛМР не зважають і продовжують збирати кошти з батьків», – написав Ігор Плотко.

Львів'яни пишуть, що майже в жодній школі не дотримуються указу чиновників Львівської міської ради. Батьки нарікають, що крім грошей, вони змушені самостійно ще і прибирати у школі.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram