МЗС Грузії заявляє, що не контактувало з Києвом стосовно затримання Саакашвілі

Контактів МЗС Грузії з українським МЗС з приводу затримання в Києві екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі не було.

Про це заявив глава МЗС Грузії Михайло Джанелідзе, передає «Інтерфакс-Україна».

Коментуючи питання про можливу екстрадицію Саакашвілі до Грузії, Джанелидзе заявив: «Співпраця Грузії і України з цього питання обмежується правовими рамками».

«Якщо з цього питання є комунікації, то вони проводяться відповідними відомствами», - зауважив він.

Раніше міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявила, що міністерству юстиції і ГПУ було направлено вимогу про затримання і екстрадицію Саакашвілі з Києва до Тбілісі, де його звинувачують у скоєнні кількох злочинів.

Наразі у Тбіліському міському суді розглядається справа про перевищення Саакашвілі повноважень на посаді президента Грузії.

Зокрема, йдеться про його укази про дострокове звільнення з ув'язнення 4 поліцейських, засуджених за звинуваченням у вбивстві співробітника «Банку Грузії» Сандро Гиргвліані в 2006 році.

Також у суді розглядаються кримінальні справи проти Саакашвілі за розтрату державних коштів, розпорядження про силовий розгін мітингу опозиції у 2007 році в Тбілісі і захоплення будівлі телекомпанії «Імеді».

Раніше Тбіліський міський суд виніс рішення про арешт і попереднє ув'язнення Саакашвілі у разі його появи на території Грузії.

Нагадаємо, Саакашвілі оголосив безстрокове голодування. Слідчі дії із політиком завершено. Прокурори проситимуть для нього домашній арешт. Запобіжний захід затриманому має бути обраний протягом 72 годин.

Як повідомлялося, 8 грудня правоохоронці затримали лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі. Його помістили до ізолятора тимчасового тримання СБУ на Аскольдовому провулку.  

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm